Psychopat

Psychopat - Keith Ablow | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Keith Ablow
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychopat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Psychopat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Keith Ablow. Číst Psychopat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Silniční vrah zanechal po sobě dvanáct mrtvých ve dvanácti státech USA. Oběťmi jsou muži i ženy. Když je nalezena třináctá, povolává FBI na pomoc úspěšného, ale poněkud nekonvenčně pracujícího soudního psychiatra Franka Clevengera, kterého zná čtenář již z předchozích Ablowových románů. Clevenger má v této době až nad hlavu soukromých starostí s problémovým adoptivním synem, ale případ ho zaujme. Zprvu netuší ani on, že tajemný vrah je vlastně jeho kolega v povolání… Ablow zobrazuje obratně a napínavě hrůzu pokažených životů.


...thy is traditionally a personality disorder characterized by persistent antisocial behavior, impaired empathy and remorse, and bold, disinhibited, and egotistical traits ... Jak poznat psychopata: 15 Kroků (s obrázky) - wikiHow ... . It is sometimes considered synonymous with sociopathy.Different conceptions of psychopathy have been used throughout history that are only partly overlapping and may sometimes be contradictory. How to Identify a Psychopath. Psychopathy is a personality construct consisting of a cluster of characteristics used by mental health professionals to describe someone who is charming, manipulative, emotionally ruthless and potentially... Termín „psychopat" a „psychopatie" se v českém odborném prostředí neužívá pro pejorativní konotaci a lze používat termíny „člověk s poruchou oso ... Psychopath | Definition of Psychopath at Dictionary.com ... ... Termín „psychopat" a „psychopatie" se v českém odborném prostředí neužívá pro pejorativní konotaci a lze používat termíny „člověk s poruchou osobnosti" a „porucha osobnosti". Mezi laickou veřejností je daný ter...SOUVISEJÍCÍ KNIHY