Učebnice sanskrtu

Učebnice sanskrtu - Jaroslav Strnad, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jaroslav Strnad,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Učebnice sanskrtu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Učebnice sanskrtu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaroslav Strnad,. Číst Učebnice sanskrtu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí, upravené a doplněné vydání učebnice sanskrtu přináší několik změn: vedle uživatelsky příjemnějšího formátu je to především paralelní přepis do latinky u všech vět ve výkladových pasážích, slovíčkách za jednotlivými lekcemi a v klíči. Byly opraveny chyby a výklad byl na několika místech rozšířen. Učebnice je primárně určena studentům indologických oborů, ale díky důslednému užívání transliterace může dobře posloužit i zájemcům o gramatický systém sanskrtu, kteří neovládají dévanágarské písmo.


...vydání učebnice sanskrtu přináší několik změn: vedle uživatelsky příjemnějšího formátu je to především paralelní přepis do latinky u všech vět ve výkladových pasážích, slovíčkách za jednotlivými lekcemi a v klíči ... Kniha Učebnice sanskrtu - Jaroslav Strnadel | knizniklub.cz ... . Byly opraveny chyby a výklad byl na několika místech rozšířen. Výuka sanskrtu, tj. dle védské tradice jazyka těch, kteří „stolovali s bohy", podle nejlepší české učebnice s doplňkovými texty lektorky.. Po zvládnutí učebnice bude student schopen samostatně číst originální texty v sanskrtu z oblasti jógy (např. Pataňdžaliho jógasútru), mantry, Bhagavadgítu nebo Manuův zákoník. ... Učebnice sanskrtu Autor Jaroslav Strnad. Dal ... Sanskrt | Nejvyšší moudrost je poznání, že tento duch ... ... .. Po zvládnutí učebnice bude student schopen samostatně číst originální texty v sanskrtu z oblasti jógy (např. Pataňdžaliho jógasútru), mantry, Bhagavadgítu nebo Manuův zákoník. ... Učebnice sanskrtu Autor Jaroslav Strnad. Další vydání učebnice sanskrtu přináší několik změn: vedle uživatelsky příjemnějšího formátu je to především paralelní přepis do latinky u všech v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY