Oskar a růžová paní, Noemovo dítě, Pan Ibrahim a květy Koránu

Oskar a růžová paní, Noemovo dítě, Pan Ibrahim a květy Koránu - Eric-Emmanuel Schmitt | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eric-Emmanuel Schmitt
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Oskar a růžová paní, Noemovo dítě, Pan Ibrahim a květy Koránu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Oskar a růžová paní, Noemovo dítě, Pan Ibrahim a květy Koránu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eric-Emmanuel Schmitt. Číst Oskar a růžová paní, Noemovo dítě, Pan Ibrahim a květy Koránu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Soubor tří příběhů na téma světových náboženství (křesťanství, judaismu, islámu) se stal prvním Schmittovým bestsellerem a patří do stále se rozmnožujícího Cyklu o Neviditelném (pokud člověk nemá lásku, stává se neviditelným), který k letošnímu roku čítá už osm románů, jejichž ústředním tématem je duchovno, víra a kontrast mezi náboženstvími. V příběhu Oskar a růžová paní, který se u nás proslavildíky několika divadelním adaptacím, vedou Oskar a jeho ošetřovatelka kouzelný dialog o hodnotách lidského života. V části Pan Ibrahim a květy Koránu se ujímá osiřelého židovského dítěte Arab z krámku na rohu a podnikne s ním cestu do své země, aby mu ukázal „květy Koránu“. V Noemově dítěti je hrdinou příběhu katolický kněz otec Pemza, který ukrývá židovské děti za války. Zatímco jeho oblíbenec Josef musí chodit s ostatními na mši do kostela, otec Pemza se učí hebrejsky a sbírá předměty patřící do dědictví národa, který stál před vyhlazením.


...růžová paní 2006; Manželské vraždění 2005; Evangelium podle Piláta 2005; Noemovo dítě 2006; Oskar a Růžová paní / Noemovo dítě / Pan Ibrahim a květy koránu 2011; všech 13 knih autora ... Oskar a Růžová paní, Pan Ibrahim a květy koránu, Noemovo ... ... . Podobné knihy. Autista a poštovní holub 2015; Životní terno 2019; Malý princ 2014; Kniha Oskar a růžová paní je v Oskar a růžová paní, Noemovo dítě, Pan Ibrahim a květy koránu book. Read 4 reviews from the world's largest community for readers. www.kosmas.czDalší vy... Eric-Emmanuel Schmitt: Oskar a růžová paní; Noemovo dítě; Pan Ibrahim a květy koránu. Přel. Zdenka Kov ... Oskar a ruzova pani | HLEDEJCENY.cz ... . Read 4 reviews from the world's largest community for readers. www.kosmas.czDalší vy... Eric-Emmanuel Schmitt: Oskar a růžová paní; Noemovo dítě; Pan Ibrahim a květy koránu. Přel. Zdenka Kovářová, Denisa Kerschová-Brosseau, Garamond, Praha, 2011, vydání druhé, 240 s. Kniha zahrnuje tři ze souboru příběhů z tzv. Oskar a Růžová paní, Noemovo dítě, Pan Ibrahim a květy koránu Autor: Schmitt, Eric-Emmanuel Nakladatel: Garamond EAN: 9788074071...SOUVISEJÍCÍ KNIHY