Dieta na míru

Dieta na míru - Eran Elinav, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eran Elinav,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dieta na míru.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dieta na míru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eran Elinav,. Číst Dieta na míru Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace bořící zažité představy o dietách vysvětluje, proč nemohou fungovat univerzální diety, a pomáhá čtenářům přizpůsobit si dietu tak, aby zhubli a zlepšili si zdravotní stav. Pokud jde o diety a zdraví, bereme některé věci jako všeobecně platné; kapusta je dobrá, zmrzlina špatná. To se teď mění. Když autoři, oba lékaři, publikovali závěry svého převratného výzkumu o cíleně zaměřené výživě, vyvolali tím mediální šílenství. Dokázali, že jednotlivci reagují na stejnou potravinu různě – potravina, která může být pro někoho zdravá, je nezdravá pro někoho jiného. Naráz tak všechny univerzální dietní programy hodili do starého železa. Publikace pomáhá čtenářům pochopit fascinující vědecká fakta, z nichž autoři vycházejí, poskytuje nástroje k sestavení individuální diety a plánu životního stylu (založené na jejich reakcích na oblíbené potraviny) a ukazuje tak cestu k cíli: díky cíleně nastavenému stravování zhubnout, cítit se dobře a předcházet nemocem.


...e jídelníček na míru sestavený výživovým poradcem ZDARMA ... Dieta na míru | KNIHCENTRUM.cz ... . Pestrý jídelníček je základem pro spokojené tělo i mysl. Díky správné skladbě potravin budete vitálnější, svěžejší. Jinak bude vypadat menu pro 50kg ženu, která chce zhubnout a jinak pro 90kg muže, který chce nabrat svalovou hmotu. Jídelníček je proto přizpůsoben na míru tělu a cílům, což obyčejná krabičková dieta nebere v potaz. Jídelníček na míru je pro hubnutí nejlepší. Ať už se ... Francouzská dieta ... . Jídelníček na míru je pro hubnutí nejlepší. Ať už se rozhodnete využít jakoukoliv z našich služeb, pamatujte vždy na to, že jsme profesionály, kteří vědí, co je pro vaše zdraví nejlepší. Pokud chcete redukovat váhu, je to právě jídelníček na míru a nikoliv hladovění. Jedině tak bude i vaše hubnutí efektivní. Jídelníček na míru. Hlavní stránka > Jídelníč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY