Jenom lidé

Jenom lidé - Sylvain Neuvel | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sylvain Neuvel
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jenom lidé.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jenom lidé ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sylvain Neuvel. Číst Jenom lidé Online je nyní tak snadné!

POPIS


Doktorka Rose Franklinová v dětství náhodou objevila v zemi zakopanou obrovskou kovovou ruku. Později jako vědkyně řídila tým, který vypátral další části ohromného těla, které společně tvoří Themis: gigantického robota mimozemského původu. Rose spolu s lingvistou Vincentem, pilotkou Karou a tajemným neznámým, co s nimi vedl rozhovory, zachránili Zemi před geopolitickými konflikty a cizí invazí. Nyní, po téměř deseti letech v jiném světě, na vzdálené planetě, se Rose vrací na Zemi, aby zde našla jen stará zkrachovalá spojenectví a vše naprosto zničené. Musí zburcovat zbytky Obranného sboru Země, když se její přátelé obrátili proti sobě. Závěrečný díl trilogie Akta Themis je kombinací sci-fi, apokalyptického thrilleru a mrazivě varovného příběhu.


...Jenom lidé Přidat komentář. wotana. 1 30 ... Jenom lidé - Neuvel Sylvain - Megaknihy.cz ... . dubna. Za mě jedna z nejlepších sérii sci-fi, kterou jsem kdy četla. ... Jsme jenom lide by Vlasta Redl: https://www.youtube.com/watch?v=_w4N5In_6dM. Jenom aby bylo jasno: podprůměrný inteligenční kvocient (IQ) se pohybuje mezi 70 až 85 body, průměrný v hodnotách 85-115, nadprůměrný 115-130, vysoce nadprůměrný 130 a výš. Řeknete si, s čím tihle lidi můžou zápasit. Zkusme si to aspoň naznačit na příběh ... Jenom lidé | Euromedia ... . Zkusme si to aspoň naznačit na příběhu chlapce, kterému psychologové změřili IQ 136. Jenom lidé. Čtenářské recenze (1) Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (1x) Vaše hodnocení Přečetla si knihkupkyně z Prahy, Karlína Třetí a zá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY