Temnota

Temnota - Ragnar Jónasson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ragnar Jónasson
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Temnota.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temnota ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ragnar Jónasson. Číst Temnota Online je nyní tak snadné!

POPIS


Na islandském břehu je nalezeno tělo mladé Rusky. Po letmém vyšetřování je smrt prohlášena za sebevraždu a případ je v tichosti uzavřen. O rok později je detektivka Hulda Hermannsdóttir přinucena odejít předčasně do důchodu. Děsí se samoty a obává se, že se znovu vynoří vzpomínky na její temnou minulost. Než dočista odejde, dostane však dva týdny na vyřešení odloženého případu dle jejího vlastního výběru. Ví přesně, který to bude: ta mladá Ruska, jejíž naděje na udělení azylu se vytratila na tmavém,studeném břehu neznámé země. Hulda záhy zjistí, že ve stejnou dobu zmizela další mladá žena a že si všichni nechávají něco pro sebe. Zdá se, že ve vyšetřování jí brání i její kolegové u policie. A čas zatím ubíhá. Hulda vraha najde, i kdyby to mělo znamenat, že ohrozí svůj vlastní život. První díl série Skrytý Island.


...jak jako jsou zrcadla modrou barvou, faunův labyrint fialovou, kdy Princ bez království jasně žlutou, je Temnota někde mezi černou a černou, prostě na ní okamžitě zapomenu, i když vím, že ten příběh v sobě tu myšlenku zajímavou má ... Temnota Stories - Wattpad ... . V dnešní době už to asi prostě nejde utáhnout jenom příběhem chytrým na ... Jsme z Teplice na severu Čech a od roku 2006 děláme RAP! Translation for 'temnota' in the free Czech-English dictionary and many other English translations. Первая комната по звукам и ощущениям страшнее второй. По этому если вы не уверены, что выдержите ... temnota - Wiktionary ... . Первая комната по звукам и ощущениям страшнее второй. По этому если вы не уверены, что выдержите ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY