Zmizení Edwina Lindy

Zmizení Edwina Lindy - David Jan Žák | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Jan Žák
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizení Edwina Lindy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zmizení Edwina Lindy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Jan Žák. Číst Zmizení Edwina Lindy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poslední rok byl pro Edwina jako zlý sen. Potom, co za podivných okolností zmizel ve skalách jeho otec a málem přišel o maminku, začínají i na Edwina dorážet temné síly. Brzo si uvědomí, že se jim musí postavit čelem a bojovat, stejně jako hrdinové jeho milovaných fantasy knížek. Spolu s kamarády se rozhodne ochránit tajemství, které mu zanechal otec: mapu Šumavy a záhadný zápisník, který by v rukou mocných proměnil šumavské hvozdy v kamennou poušť.


... sáhla i po Zmizení Edwina Lindy. Téma šikany bylo zpracováno místy až mrazivě ... Malé divadlo - Nahráli jsme pro vás audio knihu! Zmizení ... ... ... Tromby: Zmizení Edwina Lindy - David Jan Žák | Databáze knih ... sáhla i po Zmizení Edwina Lindy. Téma šikany bylo zpracováno místy až mrazivě. Vznikající kamarádství, napětí a tajemství v tomto případě fungovalo. Váhala jsem, jak knihu ohodnotit, když mě (nejen) na YA literatuře už poměrně unavuje cílené a často neskrývané vytváření sérií. A tady je ten otevřený ... Zmizení Edwina Lindy - audiokniha Autor: David Jan Žák Čte: Jiří Brnula Zmizení Edwina Lindy - audiokniha Autor: David Jan Žák Čte: Petr Hubík Zmizení Edwina Lindy - audiokniha Autor: David Jan Žák Čte: Denisa Posekaná Zmizení Edwina Lindy - audiokniha Autor: David Jan Žák Čte: Petr Hubík Zmizení Edwina Lindy - audiokniha Autor: David Jan Žák...SOUVISEJÍCÍ KNIHY