Diagnostika v kariérovém poradenství

Diagnostika v kariérovém poradenství - Sylvie Navarová, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sylvie Navarová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Diagnostika v kariérovém poradenství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Diagnostika v kariérovém poradenství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sylvie Navarová,. Číst Diagnostika v kariérovém poradenství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace přináší ucelený a praktický vhled do metod kariérového poradenství. Pomáhá zorientovat se v oblasti posudkové problematiky, shrnuje jednotlivé přístupy, představuje metody kariérní diagnostiky, jako je například RAISEC, včetně konkrétních tipů na využití v praxi. Publikace přináší i řadu aktivit a nechybí ani doporučení, jak vést kvalitní pohovor ke zjištění profesní orientace. Kniha představuje přehlednou metodiku, kterou kariéroví poradci využijí každý den.


...ika v kariérovém poradenství (1 x) OP VVV Šablony pro MŠ a ZŠ II - personalni ... Diagnostika v kariérovém poradenství | Dumknihy.cz - knihy ... ... . Přehledná metodika pro každodenní práci kariérového poradce Výrobce Nakladatelství Dr. Josef Raabe, s.r.o. Kód DKPO EAN 9788074964053 ISBN 978-80-7496-405-3 Dostupnost ... Diagnostika v kariérovém poradenství. Nakladatelství Raabe připravuje k vydání publikaci Diagnostika v kariérovém poradenství od autorek PhDr. Sylvie Navarové a Mgr. Makéty Lancové. Ukázka z publikace ke stažení: ... D ... Diagnostika v kariérovém poradenství - Knihkupectví Luxor ... . Sylvie Navarové a Mgr. Makéty Lancové. Ukázka z publikace ke stažení: ... Diagnostika v kariérovém poradenství Autor: Navarová, Sylvie a Lancová, Markéta Nakladatel: Raabe EAN: 9788074964053 ISBN: 978-80-7496-405-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 162 stran, česky Rozměry: 21 × 29,7 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha: Diagnostika v kariérovém poradenství (Sylvie Navarová a ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY