Odstresujte se: Průvodce k zesílení vlastní osobnosti a naplnění duše mírem

Odstresujte se: Průvodce k zesílení vlastní osobnosti a naplnění duše mírem - davidji | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
davidji
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odstresujte se: Průvodce k zesílení vlastní osobnosti a naplnění duše mírem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odstresujte se: Průvodce k zesílení vlastní osobnosti a naplnění duše mírem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor davidji. Číst Odstresujte se: Průvodce k zesílení vlastní osobnosti a naplnění duše mírem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stres je bohužel nepříjemnou součástí běžného života mnohých z nás. Ovlivňuje naše pracovní výkony a zasahuje i do osobních vztahů. Odborník na odbourávání stresu davidji se již desetiletí tomuto tématu věnuje a na konkrétních případech odhaluje řešení, jak se stresu vyhýbat a jak se s ním konečně vypořádat. Nečekejte nudné tabulky či striktní denní harmonogramy, davidji vám svým praktickým a mnohdy i vtipným vyprávěním ukáže cesty, jak si v životě od stresu opravdu ulevit.


...jte se: Průvodce k zesílení vlastní osobnosti a naplnění duše mírem ... Odstresujte se - kjm.cz ... . davidji Nakladatel: Pragma 2019 žádné recenze. Sojka hlídačka ... Odstresujte se Průvodce k zesílení vlastní osobnosti a naplnění duše mírem. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Kniha Odstresujte se - Průvodce k zesílení vlastní osobnosti a naplnění duše mírem. ... meditace. Autor knihy. Davidji americká. Kniha Odstresujte se - Průvodce k zesílení vlastní osobnosti a napln ... Odstresujte se: Průvodce k vlastní osobnosti a naplnění ... ... . Kniha Odstresujte se - Průvodce k zesílení vlastní osobnosti a naplnění duše mírem je v. Chystám se číst: 3x: Odstresujte se : průvodce k zesílení vlastní osobnosti a naplnění duše mírem / Hlavní autor: Davidji: Další autoři: Piňos, Tomáš ... Katego...SOUVISEJÍCÍ KNIHY