Stehy, švy a jiné detaily

Stehy, švy a jiné detaily - Lorna Knightová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lorna Knightová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Stehy, švy a jiné detaily.pdf


Chcete si knihu přečíst?Stehy, švy a jiné detaily ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lorna Knightová. Číst Stehy, švy a jiné detaily Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příručka je neocenitelným zdrojem informací pro šití na všech úrovních. Provází základními technikami ručního i strojového šití, od stehů a zapošívání až po textilní materiály a druhy švů. Začátečníci v ní naleznou návody na základní postupy, doplněné názornými fotografiemi a nákresy, zkušeným ukáže nové možnosti, jak mohou své dovednosti uplatnit. Obsáhlý Přehled stehů představuje spojovací a ozdobné stehy pro ruční šití a pro šicí a obnitkovací stroje. Přehled textilních materiálů informuje o práci s více než sedmdesáti látkami, od jemného šifonu a krajky až po pevný denim. Přináší současně návrhy vhodných stehů a použití.


... Stehy, švy a jiné detaily od Lorna Knightová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Z lásky módní knihomolce - Módnípeklo.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Stehy, švy a jiné detaily Autor Lorna Knight. Příručka je neocenitelným zdrojem informací pro šití na všech úrovních. Provází základními technikami ručního i strojového šití, od stehů a zapošívání až po textilní materiály a druhy švů. Stehy, švy a jiné detaily Autor: Knightová, Lorna Nakladatel: Slovart EAN: 9788073910983 ISBN: 978-80-7391-0 ... Stehy, švy a jiné detaily, šití, Hobby, Knihy v češtině ... ... . Stehy, švy a jiné detaily Autor: Knightová, Lorna Nakladatel: Slovart EAN: 9788073910983 ISBN: 978-80-7391-098-3 Popis: 1× kniha, kroužková, 256 stran, česky Rozměry: 17 × 20 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Stehy, švy a jiné detaily - Ilustrovaný průvodce technikami šití a materiály Knightová Lorna. Příručka je neocenitel...SOUVISEJÍCÍ KNIHY