Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky

Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky - Simon Brett | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Simon Brett
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Simon Brett. Číst Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Uběhlo devět měsíců a miminko je konečně na světě. Tentokrát to však nejste vy, kdo má kruhy pod očima a zoufalství v hlase. Užívejte si svoje vnouče v klidu, s vědomím, že večer toho blinkajícího a kakajícího darebu zase vrátíte vyčerpaným rodičům. Teď jsou na řadě oni.Ilustrovaná knížka od autora série o prevítech (Prevítem snadno a rychle, Prevítovy první krůčky a Další prevít? Jen to ne!) je plná nečekaných i legračních námětů, jak zvládat další generaci ve vaší rodině. Chybět by vám rozhodně neměly ani Rady pro tatínky a Rady pro maminky.


... informace o produktu Kniha Jak na prevíta - Rady pro babičky a dědečky - Simon Brett, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak na prevíta - Rady pro babičky a dědečky - Simon Brett ... Jak na prevíta Rady pro babičky a dědečky - Simon Brett ... ... . Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky Autor: Brett, Simon Nakladatel: Argo EAN: 9788025700532 ISBN: 978-80-257-0053-2 Originál: Baby Tips for Grandparents Překlad: Vlčková, Dana Ilustrace: Hallatt, Alex Popis: 1× kniha, vázaná, 94 stran, česky Rozměry: 11,4 × 11,7 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) > Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky-16% sleva. Kniha: Jak na prevíta. Rady pro babičky a ... Jak na prevíta Rady pro babičky a dědečky - Brett Simon ... ... . vydání) > Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky-16% sleva. Kniha: Jak na prevíta. Rady pro babičky a...SOUVISEJÍCÍ KNIHY