Příběhy pro děti, které se nebojí být výjimečné

Příběhy pro děti, které se nebojí být výjimečné - Ben Brooks, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ben Brooks,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Příběhy pro děti, které se nebojí být výjimečné.pdf


Chcete si knihu přečíst?Příběhy pro děti, které se nebojí být výjimečné ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ben Brooks,. Číst Příběhy pro děti, které se nebojí být výjimečné Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mimořádné příběhy známých i neznámých mužů a žen, kteří byli kdysi dětmi, jež uměly snít, a dokázali si své sny splnit. Björk, Whoopi Goldbergová, Andy Warhol, Andrea Bocelli a mnozí další, zvučných i méně zvučných jmen... ti všichni se už jako malí odvážili být nějakým způsobem „jiní“. A přestože jejich cesta vůbec nebyla lehká, ale mnohdy byla naopak velmi trnitá, tato odvaha se nakonec vyplatila. Pokud ne přímo jim osobně, pak jistě mnohým, pro něž jsou dnes inspirací a motivací. Jít si svou cestou za vytčeným cílem prostě stojí za to a být odlišný je také úplně v pořádku. Není třeba nechat se svazovat nějakými předsudky nebo omezovat škatulkami. Můžeš být dívka a milovat zápas nebo můžeš být chlapec a zhlédnout se v baletu! I když zrovna nevypadáš jako žádný z vědců, které znáš, co když jednou právě ty objevíš něco převratného? Tahle kniha je důkazem toho, že nic není nemožné a i ten, kdo nevypadá na první pohled jako hrdina, může překonat překážky, splnit si své sny a změnit svět nějakým způsobem k lepšímu! Víte, co se říká? Každý v sobě ukrývá nějaký talent – a to, že jste ho dosud neobjevili, neznamená, že žádný nemáte. Proto se nebojte být sami sebou a jít si i za těmi nejsmělejšími sny! KNIHA NAPSANÁ NA PŘÁNÍ RODIČŮ!


...HY PRO DĚTI, které se nebojí být výjimečné Mimořádné příběhy známých i neznámých mužů a žen, kteří byli kdysi dětmi, jež uměly snít, a dokázali si své sny splnit ... Příběhy pro holky, které se nebojí být výjimečné ... ... . Dostupnost Skladem více než 5 kusů Zboží k Vám dorazí zítra Kniha Příběhy pro děti, které se nebojí být výjimečné na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu. Hodnocení a recenze Příběhy pro děti, které se... PŘÍBĚHY PRO DĚTI, které se nebojí být výjimečné. Sleva 20 %. PŘÍBĚHY PRO DĚTI, které se nebojí být výjimečné. Mimořádné příběhy známých i neznámých mužů a ... Příběhy pro děti, které se nebojí být výjimečné - Ben ... ... ... PŘÍBĚHY PRO DĚTI, které se nebojí být výjimečné. Sleva 20 %. PŘÍBĚHY PRO DĚTI, které se nebojí být výjimečné. Mimořádné příběhy známých i neznámých mužů a žen, kteří byli kdysi dětmi, jež uměly snít, a dokázali si své sny splnit. Hledáte Příběhy pro děti, které se nebojí být výjimečné od Ben Brooks? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a mů...SOUVISEJÍCÍ KNIHY