Čas Botswany

Čas Botswany - Will Randal | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Will Randal
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čas Botswany.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čas Botswany ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Will Randal. Číst Čas Botswany Online je nyní tak snadné!

POPIS


Po řadě objevných cest a setkání se Will Randal ocitl v Botswaně, aby i tady pokračoval v učitelské kariéře, která ho kdysi přivedla z Londýna do Púny v Indii. A teď tato kariéra vybočuje z vyjetých kolejí a míří do malého města Kasane, které má velmi dobré vězení a údajně nejlepší fotbalové mužstvo v zemi. Do města, kde na školní rodičovské sdružení chodí tlupa lemurů, rodina prasat bradavičnatých, párek kroužících orlů a pozorný buvol. Do města, kde se nikdo neptá na minulost, kde je přijat s odzbrojující otevřeností a kde se – většinou prostřednictvím rozličných nehod – dozvídá všechno o Botswaně.


... je vnitrozemský stát na jihu Afriky sousedící s Jihoafrickou republikou na jihu, Namibií na západě, Zambií na severu a Zimbabwe na severovýchodě ... Jamajská šprintérka prepísala históriu | Nový Čas ... . Hranice Botswany, Namibie, Zimbabwe a Zambie se stýkají téměř v jednom bodě (resp. o 159 metrů). Jedná se o v pořadí třetí hospodářsky nejvyspělejší stát Afriky. Miestny lokálny čas a geoinformácie v , Botswana . The Time Now je doveryhodný nástroj keď cestujete,voláte alebo skúmate. Čas ponúka presný (Naša sieť céziových hodín) synchronizovaný čas a presné časové služby v , Botswana. Čas Botswany Autor: Randal, Will Na ... Čas Botswany - Will Randall | Databáze knih ... . Čas ponúka presný (Naša sieť céziových hodín) synchronizovaný čas a presné časové služby v , Botswana. Čas Botswany Autor: Randal, Will Nakladatel: Olympia EAN: 9788073760960 ISBN: 978-80-7376-096- Originál: Botswana Time Překlad: Florian, Jakub Popis: 1× kniha, brožovaná, 244 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Aktuální m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY