Anna z Avonlea

Anna z Avonlea - Lucy Maud Montgomeryová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lucy Maud Montgomeryová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Anna z Avonlea.pdf


Chcete si knihu přečíst?Anna z Avonlea ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucy Maud Montgomeryová. Číst Anna z Avonlea Online je nyní tak snadné!

POPIS


Ve druhé knize z řady o Anně naše milá rusovláska přijme místo učitelky v avonleaské škole. Také se rozhodne založit v Avonlea okrašlovací spolek. Anna dospěla, není už tolik ztřeštěná, ale nějaký ten průšvih si ji čas od času přesto najde… Obzvlášť když se její představy a ideály střetnou s realitou. Ani tak ale neztrácí svůj pověstný optimismus a odhodlání, kterými si získala srdce čtenářů po celém světě!


... Green Gables #2) L.M. Montgomery. 4.23 · Rating details · 129,030 ratings · 4,384 reviews ... Anna z Avonlea - Lucy Maud Montgomeryová - Megaknihy.cz ... . At sixteen, Anne is grown up...almost. Her gray eyes shine like evening stars, but her red hair is still as peppery as her temper. In the years since she arrived at Green Gables as a freckle-faced orphan, she has earned the love of the ... Hledáte Anna z Avonlea od Lucy Maud Montgomeryová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Ve druhé knize z řady o Anně naše milá rusovláska přijme m ... Lucy Maud Montgomery - Ania z Avonlea (Audiobook) - YouTube ... . 33 prodejen po celé ČR Ve druhé knize z řady o Anně naše milá rusovláska přijme místo učitelky v avonleaské škole. Také se rozhodne založit v Avonlea okrašlovací spolek. Anna dospěla, není už tolik ztřeštěná, ale nějaký ten průšvih si ji čas od času přesto najde… Obzvlášť "Ania z Avonlea" (1979) Autor: Lucy Maud Montgomery Reżyseria: Maria Wachowiak cz. 1...SOUVISEJÍCÍ KNIHY