Srdce, míč a velryba

Srdce, míč a velryba - Vlasta Pospíchalová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vlasta Pospíchalová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce, míč a velryba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Srdce, míč a velryba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vlasta Pospíchalová. Číst Srdce, míč a velryba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběhy splněných a nesplněných snů. Laskavé vzpomínání na dobu dávno i nedávno minulou, děj knihy začíná za první republiky, popisuje život za války i dobu "budování socialismu". Prakticky celou druhou část příběhu tvoří životní etapa, kterou autorka strávila po boku československé fotbalové legendy Tomáše Pospíchala. Čtenáři si tak znovu připomenou jeho obrovské úspěchy, kterých dosáhl jako trenér Bohemians Praha, stejně tak i jeho nekončící boj se zdravotními problémy.


... Srdce, míč a velryba od Pospíchalová Vlasta? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Největší zvíře na světě | Rekordy přírody ... . 33 prodejen po celé ČR Srdce, míč a velryba - Pospíchalová, Vlasta ; Autorčiny vzpomínky na život s úspěšným československým fotbalovým útočníkem a trenérem klubu Bohemians Praha. Vyprávění začíná již v dětství, které Vlasta Pospíchalová ... Srdce, míč a velryba Vlasta Pospíchalová Nakladatel: Nava 2008 Srdce, míč a velryba. Vlasta Pospíchalová. Příběhy splněných a nesplněných snů. Laskavé vzpomínání na dobu dávno i ned ... Kniha Srdce, míč a velryba | Knihy pre každého ... . Vlasta Pospíchalová. Příběhy splněných a nesplněných snů. Laskavé vzpomínání na dobu dávno i nedávno minulou, děj knihy začíná za ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY