Ochráním tě

Ochráním tě - Peter May | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Peter May
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Ochráním tě.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ochráním tě ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter May. Číst Ochráním tě Online je nyní tak snadné!

POPIS


Manželé Niamh a Ruairidh Macfarlaneovi vlastní hebridskou luxusní oděvní značku Ranish Tweed. Když se společně vypraví na služební cestu do Paříže, Niamh se nečekaně dozví o manželově poměru s ruskou módní návrhářkou a vzápětí se stane svědkem toho, jak Ruairidh i s milenkou zahyne při výbuchu bomby. Zatímco se pařížští policisté i jejich skotští kolegové pouštějí do vyšetřování, Niamh se v žalu vrací domů na ostrov Lewis.Začne se probírat vzpomínkami na svůj život s Ruairidhem a zoufale se snaží odhalit, kdo by proti jejímu manželovi mohl něco mít. Francouzská policie mezitím vyloučí možnost teroristického útoku a místo něj se přiklání k vraždě. Hlavní podezřelé se na ostrov Lewis vydává sledovat detektivní vyšetřovatelka Sylvia Braqueová.Jedna žena se zaobírá minulostí, druhá je ponořena do vyšetřování. Obě se však postupně přibližují k nepříteli s vražednými úmysly.


...chráním tě Přidat komentář. Solverino ... Ochráním tě | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . 1 06. května. aaaa, to je mizérie... kniha se nedá skoro číst a musím přeskakovat celé pasáže, je to strašidelná nuda a spíš čtení pro náctiletá děvčata... skoro mi to přijde jako by pan spisovatel měnil sexuální orientaci a začal psát knížky pro holky a děvčata ... Proto jsem se zvědavostí čekala, jaký bude jeho román "Ochráním tě". Tento román je něco víc než obyčejn ... Ochráním tě - Peter May | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Tento román je něco víc než obyčejná detektivka. Popisuje život v drsné přírodě ostrova, tvrdé podmínky tkalců a jejich rodin soupeřících o úspěch na trhu, ukazuje lidi parazitující na obou... Jennifer Lawrence and Chris Pratt at The Ellen DeGeneres Show (11-10-2016) | Full interview - Duration: 18:20. DilloCon JenniferLawrence Recommended for you Ochráním tě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY