Rukověť dobrodruha

Rukověť dobrodruha - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rukověť dobrodruha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rukověť dobrodruha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Rukověť dobrodruha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedná se o další modul ze světa Asterionu, který je však tentokrát určen především hráčům a až v druhé řadě Pánům jeskyně. Hráči v něm naleznou mnoho návodů, jak svou herní postavu učinit živější, reálnější a plastičtější. A rovněž řadu informací o všech aspektech života na Asterionu z pohledu jeho obyvatel. Je možné ho využít jak v Dračím doupěti, tak zároveň v Dračím doupěti plus. K modulu je přiložena doprovodná mapa - proslulý Žlutý pergamen.


...Koupit eknihu. Modul pro Dračí doupě a Dračí doupě plus ze světa Asterionu ... Dobrodruzi (výsledek hledání) | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Jedná se o další modul ze světa Asterionu, který je však tentokrát určen především hráčům a až v druhé řadě Pánům jeskyně. Rukověť dobrodruha Autor: kolektiv Nakladatel: altar EAN: 9788085979527 ISBN: 978-80-85979-52-7 Popis: 1× kniha, brožovaná, 108 stran, česky Rok vydání: 2008 (1. vydání) ... Title: Asterion - herní řada: Rukověť dobrodruha - Miloslav Zaoral epub f ... Rukověť dobrodruha - kolektiv | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Title: Asterion - herní řada: Rukověť dobrodruha - Miloslav Zaoral epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 4:42:32 AM Informace / Anotace ke knize: Rukověť dobrodruha Modul pro Dračí doupě a Dračí doupě plus ze světa Asterionu. Jedná se o další modul ze světa Asterionu, který je však tentokrát ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY