Království

Království - Amanda Stevensová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Amanda Stevensová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Království.pdf


Chcete si knihu přečíst?Království ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Amanda Stevensová. Číst Království Online je nyní tak snadné!

POPIS


Amelia Grayová restauruje staré hřbitovy a píše blog o všem, co souvisí s tradicí pohřbívání na americkém Jihu. Kromě toho má také schopnost vidět duchy, o čemž však – na rozdíl od těch prvních dvou věcí – málokdo ví. Poté, co se málem stala obětí pomateného vraha, vezme Amelia zakázku na obnovu starého hřbitova v městečku Asher Falls v Jižní Karolíně. Brzy však začíná mít neblahé tušení, že se zde ocitla z úplně jiného, mnohem temnějšího důvodu… Proč se na dně Zvonkového jezera nachází ještě jeden hřbitov? Proč to Ameliu pořád táhne ke hrobu, který objevila v lese? Jako by Asher Falls, tomu chřadnoucímu království, někdo sežral duši. Lidi, domy, dokonce i samotný vzduch, všechno jí zde připadá poskvrněné, nasáklé zlem. K obnově může dojít ale jedině tehdy, pokud nejprve Amelia objeví pravdu. Pravdu o Asher Falls – i pravdu o sobě samotné… Druhý díl z vynikající série Amandy Stevensové o Hřbitovní královně, který doslova uchvátil čtenáře po celém světě.


...ér Ridley Scott ve filmu Království nebeské vypráví o křižové výpravě očima mladého rytíře Baliana, který odchází na kraj známého světa bojovat za svůj ideál ... Category:Reign - Wikimedia Commons ... . V učebnicích dějepisu je mezi řádky skryt pravdivý příběh Marie Stuartovny. Svět ji poznal jako skotskou královnu Marii. V Království sledujeme osud dospívající Marie, mladé ale už tvrdohlavé budoucí královny, ale také krásné a vášnivé dívky, která… Současná království Evropa. Belgie; Dánsko; Nizozemsko; Norsko; Španělsko; Švédsko; Velká Británie; Commonwealth Realm. Jsou země patřící do britského společenství národů formálně sjednoce ... Homepage - Království železnic ... . Belgie; Dánsko; Nizozemsko; Norsko; Španělsko; Švédsko; Velká Británie; Commonwealth Realm. Jsou země patřící do britského společenství národů formálně sjednoceni pod vládou Britského panovníka. V současno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY