Brána Atlantidy

Brána Atlantidy - Greg Donegan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Greg Donegan
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Brána Atlantidy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Brána Atlantidy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Greg Donegan. Číst Brána Atlantidy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Napadli nás už v minulosti. Před deseti tisíci lety způsobili zánik Atlantidy a rozvrátili lidskou civilizaci. Stínu se podařilo způsobit v našem světě spoušť. V Bermudském trojúhelníku. V Ďáblově moři. V záhadné oblasti v Kambodži.Nyní se dávný nepřítel lidstva vrací.Vše začíná katastrofickým snem bývalého příslušníka Speciálních jednotek Erika Danea – podle něj Zemi před více než čtvrtstoletím zachvátil oheň. Jedná se o varování ohledně toho, co má nastat? Či o vidinu toho, co kdysi proběhlo? Ale pokud svět zanikl v roce 1962, v jakém světě se právě nacházíme my? Dane a jeho tým musí najít odpovědi, než lidstvo postihne zkáza. Nezadržitelně postupujícímu nepříteli je nutno se postavit mezi stěnami z plamenů – jinak celý svět rychle zaplaví temné síly.


...á brána: Atlantida (v anglickém originále Stargate Atlantis) je televizní spin-off sci-fi seriál navazující na 7 ... Hvězdná Brána Atlantida Boj O Zemi - YouTube ... . řadu Hvězdné brány.. V Antarktidě byla zjištěna adresa brány údajného ztraceného města Antiků. Ale aby se Hvězdná brána na Zemi mohla spojit s Hvězdnou bránou ve ztraceném městě, potřebuje hodně energie, protože ztracené město se nachází v ... Atlantida je legendární kontinent, na kterém měla sídlit vysoce vyvinutá civilizace, kterou zničila mohutná přírodní katastrofa přibližně v roce 9600 př.n.l. Přestože existence tohoto kontinentu nebyla nikdy přesvědčivě potvrzena, vedou se dodnes debaty o její exis ... ALYSS.cz - SGA - Stargate: Atlantis - Hvězdná brána: Atlantida ... .n.l. Přestože existence tohoto kontinentu nebyla nikdy přesvědčivě potvrzena, vedou se dodnes debaty o její existenci a možné poloze. Jediným zdrojem informací jsou Platónovy spisy, v nichž popisuje atlantskou ... This feature is not available right now. Please try again later. 8. Obyvate...SOUVISEJÍCÍ KNIHY