To nejlepší z Loskutáka

To nejlepší z Loskutáka - Monika Brýdová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Brýdová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
To nejlepší z Loskutáka.pdf


Chcete si knihu přečíst?To nejlepší z Loskutáka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Brýdová. Číst To nejlepší z Loskutáka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rady ptáka Loskutáka jsou stálicí české televizní zábavy a všestranně nadaná Monika Brýdová se v nich objevuje už přes patnáct let. A nyní máte možnost, jak si vytvořit vlastníma rukama to nejlepší z její tvorby. Srozumitelné popisy a fotonávody vás bezpečně a krok po kroku povedou ke zdárným výsledkům. Originálně, zábavně, ale hlavně inspirativně – popusťte uzdu své fantazii a pusťte se do tvoření!


...liba se částečně odráží i v knize To nejlepší z Loskutáka, kam zařadila mimo jiné i návody na práci s hmotou, kterou si lehce a s minimálními náklady můžete vyrobit i doma ... Rady ptáka Loskutáka - sekačky - YouTube ... ... Rady ptáka Loskutáka - sekačky - YouTube ... liba se částečně odráží i v knize To nejlepší z Loskutáka, kam zařadila mimo jiné i návody na práci s hmotou, kterou si lehce a s minimálními náklady můžete vyrobit i doma. Každé sobotní odpoledne vám zpříjemňuje pořad Rady ptáka Loskuták...SOUVISEJÍCÍ KNIHY