Jáma a rypadlo

Jáma a rypadlo - Patrik Linhart | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Patrik Linhart
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jáma a rypadlo.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jáma a rypadlo ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Patrik Linhart. Číst Jáma a rypadlo Online je nyní tak snadné!

POPIS


Měsíční povídky, respektive mikropovídky, které autor píše od roku 1994, dosud vyšly v pěti knižních výborech. Nyní vychází šestý. Šachty, ženy, hospody…, poesie pro každý den. A když je toho „Severu“ příliš, šup do Brna, na Žižkov nebo rovnou do Transplutonie. Meditace o životě, o dětech, o psech, vše psané s humorem, který nešetří nic a nikoho, včetně autora. Myslíte si, že jste jako na poušti, že vás nikdo neslyší? Ne, nejste sami, Linhart je jedno velké ucho a slyší, o čem sní ženy i muži – o škubánkách, o holkách ve spacáku, o rozlévání piva hvězdám…, dokonce ví i o Terminátorovi a jeho silikonových čtyřkách. Všichni máme škorpiony v krvi a nic tak neuklidní, jako nechat si proletět mozkem těžkotonážní Linhartovo rypadlo. A netřeba se bát, že nás to rozseká, všechna sprostá slova jsou vypípaná. Skoro. Přesně osm.


...music, piano: Jan Burian percussion, improvisation: Alan Vitouš director of the clip: Jana Hadkova 1995 ... Náš venkov - Jáma a rypadlo (2014) - FDb.cz ... . Jáma a rypadlo Autor: Linhart, Patrik Nakladatel: Milan Hodek EAN: 9788087688878 ISBN: 978-80-87688-87-8 Popis: 1× kniha, brožovaná, 116 stran, česky Rozměry: 10,6 × 17,5 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) ... Ne, nejste sami, Linhart je jedno velké ucho a slyší, o čem sní ženy i muži o škubánkách, o holkách ve spacáku, o rozlévání piva hvězdám, dokonce ví i o Terminátorovi a jeho silikonových čtyřkách. Všichni máme škorpiony v krvi a nic tak neuklidní, jako nechat si proletět mozkem těžkotonážn ... Jáma a rypadlo | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . Všichni máme škorpiony v krvi a nic tak neuklidní, jako nechat si proletět mozkem těžkotonážní Linhartovo rypadlo. Jáma a rypadlo - Linhart Patrik - Měsíč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY