O trůn i o život

O trůn i o život - Jan Bauer | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Bauer
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O trůn i o život.pdf


Chcete si knihu přečíst?O trůn i o život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Bauer. Číst O trůn i o život Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pod společným názvem vycházejí v novém vydání dva historické romány Smrt na jazyku a K výšinám císařského trůnu. Znovu se v nich setkáváme s agentem Karla IV. dominikánem Pavlem. První román začíná příchodem uprchlého římského tribuna Coly di Rienza, který chce získat právě Karla IV. pro podporu zamýšleného obnovení slávy Říma a sjednocení Itálie. Římského a českého krále tato myšlenka láká a na jedné válečné výpravě se nečekaně rozhodne vydat se inkognito jen s několika průvodci právě do Itálie. Druhý román nás zavádí do roku 1354, kdy hodlá římský a český král Karel IV. završit svou politickou kariéru korunovací císařem.


... informace o produktu Kniha O trůn i o život - Jan Bauer, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze O trůn i o život - Jan Bauer ... O trůn i o život - Jan Bauer — Kniha.cz ... . O trůn i o život E-kniha, česky. O trůn i o život. 1x. 0. Elektronická kniha Autor: Jan Bauer. 2019, česky, 368 stran. Elektronické knihy » Historick ... Skvělou knihu O trůn i o život můžete mít brzy doma. Tisíce výdejních míst. Doprava nad 999 Kč zdarma. Nakupujte přímo u nakladatele. O trůn i o život. Jan Bauer. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnoc ... O trůn i o život / eBUX.cz - obchod s elektronickými knihami ... . Doprava nad 999 Kč zdarma. Nakupujte přímo u nakladatele. O trůn i o život. Jan Bauer. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 4 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, v pátek 22.5. u Vás doma (Typy doručení) ... E-kniha: O trůn i o život - Jan Bauer. Fungujeme! V...SOUVISEJÍCÍ KNIHY