Objektiv z Ruska

Objektiv z Ruska - Zdeněk Šámal | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Šámal
DIMENZE
7,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Objektiv z Ruska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Objektiv z Ruska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Šámal. Číst Objektiv z Ruska Online je nyní tak snadné!

POPIS


O Rusku se i dnes píše velmi často. A i když už se o něm nemusí referovat jen z povinnosti a je možné psát bez obalu, velmi často se stává, že čtenář neví o této zemi o nic víc, než věděl dřív. Rusko je země, k níž má mnoho Čechů pochopitelný historický odstup. Ale i bez něj se dá obrovská země na východě jen těžko proniknout a jen málokdo může tvrdit, že něco opravdu pochopil. Zdeněk Šámal pracoval a žil v Rusku jako stálý zpravodaj České televize čtyři roky. Jeho kniha není jen pouhou sbírkou reportáží televizního magazínu Objektiv ani strohý průvodce geografickými a historickými daty. Je to sonda pod kůži Ruska. Bez velké politiky, bez velkých slov a bez velkých dramat. Kdo s autorem projde všech jedenatřicet reportáží a s nimi další příběhy a črty, bude mít pocit, že Rusko důvěrně zná.


...9 Resources. Reliable information about the coronavirus (COVID-19) is available from the World Health Organization (current situation, international travel) ... Objektiv z Ruska - 9788074040030 od EDICE ČT ... .Numerous and frequently-updated resource results are available from this WorldCat.org search.OCLC's WebJunction has pulled together information and resources to assist library staff as they consider how to handle coronavirus ... Rusko Aurora. V úvodu prázdnin nás čeká speciál z Ruska. Jako vzpomínka na skvělou práci našeho někdejšího reportéra a stálého zpravodaje v Moskvě Zdeňka Šámala, kterému v knižní edici ČT práv ... Kniha Objektiv z Ruska - Zdeněk Šámal | Dobré Knihy.cz ... . Jako vzpomínka na skvělou práci našeho někdejšího reportéra a stálého zpravodaje v Moskvě Zdeňka Šámala, kterému v knižní edici ČT právě vychází jedinečný soubor reportáží pod titulem Objektiv z Ruska. V pravidelné rubrice Objektiv osobně se přes prázdniny vracíme k reportážím...SOUVISEJÍCÍ KNIHY