Abeceda architektury

Abeceda architektury - Carol Davidson Cragoe | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Carol Davidson Cragoe
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Abeceda architektury.pdf


Chcete si knihu přečíst?Abeceda architektury ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Carol Davidson Cragoe. Číst Abeceda architektury Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příručka o slohu, historii a vývoji staveb. Součástí každé budovy jsou typické prvky, pevně ukotvené v jejím vzezření, které vypovídají nejen o architektonickém slohu, ale i příběh o tom, kdo ji postavil, pro koho a proč. Jedinečná kniha, malá tak, aby se vešla do kapsy, ale dost obsáhlá na to, aby poskytovala odpovědi na skutečné otázky, je nutnou výbavou každého milovníka architektury.Na počátku je přehledný souhrn typů budov, architektonických slohů a stavebních materiálů, každá z následujících kapitol se pak podrobně věnuje některému z architektonických prvků a sleduje jeho proměny napříč dějinami a zeměpisnými údaji jeho výskytu. Desítky ilustrací doplněné obsáhlými popisky tvoří přehledný a snadno vnímatelný celek. Závěr se zaobírá významem zdobného ornamentu.


...cia Domy z populárnej edície Abeceda architektúry predstavuje architektúru, čo inšpirovala nielen v minulosti, ale aktuálna je aj v súčasnosti ... Abecedary | Definition of Abecedary at Dictionary.com ... .Približuje a odhaľuje architektonické prvky každého typu rezidenčnej architektúry, či už ide o nápadnú renesančnú symetriu, alebo o neoklasicizmus, o pompézne viktoriánske ornamenty, alebo minimalizmus moderny. Všechny informace o produktu Kniha Abeceda architektury Domy, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Abeceda architektury Domy. Abeceda architektury - Domy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaš ... Abeceda architektury Domy od 317 Kč - Heureka.cz ... . Abeceda architektury - Domy. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete p...SOUVISEJÍCÍ KNIHY