Zmizení Edwina Lindy: Tromby 1

Zmizení Edwina Lindy: Tromby 1 - David Jan Žák | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Jan Žák
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zmizení Edwina Lindy: Tromby 1.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zmizení Edwina Lindy: Tromby 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Jan Žák. Číst Zmizení Edwina Lindy: Tromby 1 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tajemství Šumavy v ohrožení. První díl dobrodružné série Tromby.Poslední rok byl pro Edwina jako zlý sen. Potom, co za podivných okolností zmizel ve skalách jeho otec a málem přišel o maminku, začínají i na Edwina dorážet temné síly. Brzo si uvědomí, že se jim musí postavit čelem a bojovat, stejně jako hrdinové jeho milovaných fantasy knížek. Spolu s kamarády se rozhodne ochránit tajemství, které mu zanechal otec: mapu Šumavy a záhadný zápisník, který by v rukou mocných proměnil šumavské hvozdy v kamennou poušť.


.... Žánr: Literatura česk ... Tak jsem sáhla i po Zmizení Edwina Lindy ... Zmizení Edwina Lindy (David Jan Žák) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Téma šikany bylo zpracováno místy až mrazivě. Vznikající kamarádství, napětí a tajemství v tomto případě fungovalo. Váhala jsem, jak knihu ohodnotit, když mě (nejen) na YA literatuře už poměrně unavuje cílené a často neskrývané ... Zmizení Edwina Lindy David Jan Žák. 4,0 ( 6) Tajemství Šumavy v ohrožení. První díl dobrodružné série Tromby. Poslední rok byl pro Edwina j ... Zmizení Edwina Lindy - 17. díl Fantastický ráj - YouTube ... . První díl dobrodružné série Tromby. Poslední rok byl pro Edwina jako zlý sen. Potom, co za podivných okolností zmizel ve skalách jeho otec a málem přišel o maminku, začínají i na Edwina dorážet temné síly. Brzo si uvědomí, že se jim musí ... Zmizení Edwina Lindy Autor: Žák, David Jan Nakladatel: Albatros EAN: 9788000054186 ISBN: 978-80-00-05418-6 Ilustrace: Čapek, Jindra Popis: 1× kniha, vázaná, 168 stran, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY