Šalomounský čas

Šalomounský čas - Will Randal | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Will Randal
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šalomounský čas.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šalomounský čas ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Will Randal. Číst Šalomounský čas Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poznat ostrovní život je tak lákavé, že Will nemůže odmítnout.Na svatbě jednoho z přátel se Will od jisté podnapilé dívky dozvídá, že pokud se do svých dvaatřiceti neožení, měl by buď popadnout první dívku, která jde kolem, nebo to vzdát a odejít do ciziny. A tak i když Willovi chybí do termínu ještě osmnáct měsíců, chopí se příležitosti hned a vymění vyučování ve škole za poznávání jižního Pacifiku.Šalomounovy ostrovy rozložené přes obratník Kozoroha zapomínají na čas. Will rychle zjišťuje, že je to místo, kde řád dne řídí jedině Slunce a Měsíc a slova plán a termín zde mají naprosto jiný význam než v Anglii. Willovým novým domovem se stane vzdálená vesnice Mendali, dostupná pouze s pomocí kánoe. Jeho úkolem je udržet vesnici stranou zájmu, uchránit ji před náporem cizích developerů, ale zajistit jí ekonomickou soběstačnost. Čelí při tom žralokům, moskytům a lodním vrakům a pomáhají mu skvělí lidé.


...alomounský čas - Will Randall. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu ... Čas-OFF-kA na Šerák - Home | Facebook ... . Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Šalomounský čas Autor: Randal, Will Nakladatel: Olympia EAN: 9788073760816 ISBN: 978-80-7376-081-6 Originál: Salomon Time Překlad: Florian, Jakub Popis: 1× kniha, brožovaná, 272 stran, česky Rozměry: 13 × 20 cm Rok vydání: 2008 (1. vydání) Kniha Šalomounský čas Přidat komentář. soukroma. 14.01.2015. S podivením jsem si p ... Čas - YouTube ... . vydání) Kniha Šalomounský čas Přidat komentář. soukroma. 14.01.2015. S podivením jsem si přečetla ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY