Časodějové – Koruna času

Časodějové – Koruna času - Natalja Ščerba | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Natalja Ščerba
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Časodějové – Koruna času.pdf


Chcete si knihu přečíst?Časodějové – Koruna času ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Natalja Ščerba. Číst Časodějové – Koruna času Online je nyní tak snadné!

POPIS


Feš Dragocij beze stopy zmizel a co čeká klíčníky je ve hvězdách. Otázek je mnoho. Podaří se Vasilise zachránit Feše? Jaký osud čeká jejího otce, Severina Ohnivého? Kdo je ve skutečnosti Rodion Hardius? A jaká tajemství ještě skrývá Rozeklaný zámek? Jediný Astragor si je svým osudem jistý a rychle postupuje k hlavnímu cíli. Získává nové spojence a drtí protivníky. Osudová chvíle se blíží – rozhodující bitva o trůn Času nastává!


...jové - Koruna času. Natalja Ščerba. Četl(a) jsem ... Časodějové - Koruna času Natalja Ščerba | Knihkupectví Daniela ... . Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 5 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 2 ks; Doručení ZDARMA od 300 Kč, ve čtvrtek 21.5. u Vás doma (Typy ... Krásné zakončení série celou knihu jsem si užila od začátku do konce ale.. mám prostě pár výhrad.. Na to že kniha měla být zakončení série byla opravdu ze začátku hodně natahovačná, všechno se celkem dost pomalu linulo a až na posledních 100 vše vygradovala, prvních 300 stran jsem někdy i v půlce kapitoly zaklapla knížku s tím že mě to nebaví no posledních ... Koruna času 6. v sérii, N. V. Ščerba, 2019 Kou ... E-kniha: Časodějové - Koruna času | Knihy.ABZ.cz ... ... Koruna času 6. v sérii, N. V. Ščerba, 2019 Koupit Koupit eknihu Nápověda - Podmínky u...SOUVISEJÍCÍ KNIHY