Proč máma nadává: Deník rozčílené matky

Proč máma nadává: Deník rozčílené matky - Gill Sims | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gill Sims
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Proč máma nadává: Deník rozčílené matky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Proč máma nadává: Deník rozčílené matky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gill Sims. Číst Proč máma nadává: Deník rozčílené matky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Děti už úplně zdivočely, dům vypadá jako po výbuchu a manžel nikdy není doma. Jako by toho nebylo málo, máma si našla novou výzvu – práci v kolektivu plném mladých a nadějných lidí. To jí působí starosti, jestli ve svých dvaačtyřiceti letech zvládne vstát ze sedacího vaku s potřebnou důstojností. Dokáže se máma prosadit v nové práci a zároveň udržovat rodinu v chodu? A najde si přitom pořád čas na příležitostný gin a tonik? Pravděpodobně ne.


...máma nadává kniha od: Gill Sims. ... Deník rozčilené matky 2 ... Matka pod vlivem | Magazín Dobrých knih ... . Žánr: Literatura světov ... První díl „Proč máma pije" jsem poslouchala jako audioknihu minulý rok a moc se mi líbila. Pak mi byl doporučen i díl druhý, takže jsem se do něj musela pustit. Deník rozčilené matky 1. Žánr: ... Proč máma pije 2018; Proč máma nadává 2019; Podobné knihy. Mami, přidej! 2019; Kniha Proč máma pije je v. Právě čtených: 14x: Přečtených: 209x: Čtenářské výzv ... Deník rozčilené matky: Proč máma pije - Gill Sims ... ... . Právě čtených: 14x: Přečtených: 209x: Čtenářské výzvě ... Proč máma nadává: Deník rozčílené matky. Gill Sims ... Proč máma nadává Autor: Sims, Gill Nakladatel: Motto EAN: 9788026714538 ISBN: 978-80-267-1453-8 Originál: Why Mummy Swears Překlad: Chodil, Jakub Popis: 1× kniha, vázaná, 368 stran, česky Rozměry: 14,4 × 20,5 cm ... Proč máma nadáv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY