Kokořínsko a České středohoří: Nejkrásnější trasy od Mělníka po Ústí nad Labem

Kokořínsko a České středohoří: Nejkrásnější trasy od Mělníka po Ústí nad Labem - Daniela Novotná | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Daniela Novotná
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kokořínsko a České středohoří: Nejkrásnější trasy od Mělníka po Ústí nad Labem.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kokořínsko a České středohoří: Nejkrásnější trasy od Mělníka po Ústí nad Labem ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniela Novotná. Číst Kokořínsko a České středohoří: Nejkrásnější trasy od Mělníka po Ústí nad Labem Online je nyní tak snadné!

POPIS


Průvodce nabízí 45 rozmanitých pěších tras v oblasti Kokořínska a Českého středohoří - od Bezdězu k Milešovce a od Mělníka po Kamenický Šenov. Představení každého výletu zahrnuje všechny důležité informace o profilu trati, jejím průběhu, popis zajímavých míst a podrobnou mapku v měřítku 1 : 50 000 až 1 : 150 000. Součástí publikace je celková charakteristika obou chráněných krajinných oblastí z hlediska přírodních poměrů, historie a pamětihodností, Nechybějí ani pokyny pro turistiku v popisovaném území, rejstřík a bohatý obrazový materiál (129 fotografií).


...nější trasy od Mělníka po Ústí nad Labem ... Vyhlídkové lety Roudnice - Pilotem na zkoušku ... . Turistický průvodce Rother. Dobrý stav 45 nejkrásnějších pěších turistických tras od Mělníka po Ústí nad Labem. ... Kokořínsko a České středohoří - turistický průvodce Rother. Cena s DPH 188,00 Cena bez DPH ... - přesný popis průběhu trasy - časový rozvrh, náročnost, převýšení - možnosti občerstvení - příjezdové místo, možnosti parkování ... ★ ★ ★ ★ ★ 1 hodnocení Kokoříns ... Kokořínsko a České středohoří - E-shop Antikvariát Olomouc ... ... ★ ★ ★ ★ ★ 1 hodnocení Kokořínsko a České středohoří 5. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. ... Nejkrásnější trasy od Mělníka po Ústí nad Labem. Tweet. Po přihlášen ... Mezi obcemi Velké Žernoseky a Libochovany jižně od Ústí nad Labem se v severních Čechách nachází Kalvárie Tři kříže.Na pravém břehu řeky Labe se tady k nebi vypíná 239 m... Všechny informace o produktu Mapy FR KOKOŘÍNSKO A ČESKÉ STŘEDOHOŘÍ TUR. PRŮV. ROTHER ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY