Skinnerova stopa

Skinnerova stopa - Quintin Jardine | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Quintin Jardine
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Skinnerova stopa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Skinnerova stopa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Quintin Jardine. Číst Skinnerova stopa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí příběh s drsným policistou Bobem Skinnerem v hlavní roli.Vražda, domnělá sebevražda, vyhrůžky, drogy a sex. Série zločinů donutí komisaře Skinnera vydat se po horké stopě přes několik států, aby našel vrahy a odhalil pašeráky heroinu. Brutální metody zločinců ho donutí opustit rodinu, zanechat doma manželku Sarah i sotva narozeného synka Jazze, a čelit nebezpečí, které se zpočátku zdá neuchopitelné.Jak stopa vychládá, ztrácí Skinner trpělivost a začíná zuřit. V okamžiku, kdy se stopa znovu objeví, vyráží po ní jako lovecký pes. Neváhá ani v okamžiku, kdy se samotný ocitne vrahovi tváří v tvář. Chladnokrevně se pouští do boje na život a na smrt.


...va stopa Autor Quintin Jardine. Třetí příběh s drsným policistou Bobem Skinnerem v hlavní roli ... Kniha Madame du Barry - z pařížských nevěstinců do ložnice ... ... . Vražda, domnělá sebevražda, vyhrůžky, drogy a sex. Série zločinů donutí komisaře Skinnera vydat se po horké stopě přes několik států, aby našel vrahy a odhalil pašer ... Jak stopa vychládá, ztrácí Skinner trpělivost a začíná zuřit. V okamžiku, kdy se stopa znovu objeví, vyráží po ní jako lovecký pes. Neváhá ani v okamžiku, kdy se samotný ocitne vrahovi tváří v tvář. Na Heureke využívame ... Všechny kategorie - Knihkupectví Luxor ... . Neváhá ani v okamžiku, kdy se samotný ocitne vrahovi tváří v tvář. Na Heureke využívame personalizáciu a cielenú reklamu. Na základe vášho správania na Heureke personalizujeme jej obsah. Kliknutím na „Rozumiem" alebo inam súhlasíte...SOUVISEJÍCÍ KNIHY