Agent bez minulosti

Agent bez minulosti - Robert Ludlum | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Ludlum
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Agent bez minulosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Agent bez minulosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Ludlum. Číst Agent bez minulosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jedná se o reedici Ludlumovy nejslavnější knihy Bourneova totožnost (DOMINO, 1999). Pod novým názvem kniha vychází v návaznosti na americký film Agent bez minulosti, který uvedl do českých kin Bontonfilm v listopadu 2002. Žádný jiný politický thriller nepřiměl Hollywood k tomu, aby podle něj natočil hned dva velkorozpočtové filmy! Jason Bourne má paměť úplně prázdnou. Jistě ví jedině to, že jeho kulkami proděravělé tělo bylo vyplaveno ze Středozemního moře a že je z neznámých důvodů objektem zájmu profesionálních zabijáků. Tváří v tvář smrti se vydává na zoufalý běh o život. Pomoci mu může pouze žena, která ho kdysi chtěla zradit. Jason Bourne je zkrátka muž bez minulosti… a možná i bez budoucnosti.


...ez minulosti a vobec cela seria patri medzi najlepsie filmy o agentoch, ake som kedy videl ... Agent bez minulosti / The Bourne Identity (2002) | Kinobox.cz ... . Zatial to bol len slusny rozbeh touto prvou castou, ale trojka od Paula Greengrassa sa vysplhala u mna az na 5 hviezdiciek. Pacilo sa mi, ze tak ako Matt Damon nevedel, co sa vlastne stalo, pretoze stratil pamät od poslednej akcie, aj divak ... Online Agent bez minulosti. Jednej búrlivej noci vyloví talianska rybárska loď z mora muža, skôr mŕtveho než živého. V chrbte má guľky a pod kožou štítok s číslom bankového konta v švajčiarskej b ... Agent bez minulosti - Wikipedie ... . V chrbte má guľky a pod kožou štítok s číslom bankového konta v švajčiarskej banke. Viac nič. Keď sa mu konečne vráti vedomie, nič o sebe svojim záchrancom nedokáže povedať. Trpí úplnou stratou pamäte. Už Vás někdy napadlo, že to všechno mohlo skončit úplně jinak? V ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY