Maximum Ride: Experiment s Andílkou

Maximum Ride: Experiment s Andílkou - James Patterson | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
James Patterson
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Maximum Ride: Experiment s Andílkou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Maximum Ride: Experiment s Andílkou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Patterson. Číst Maximum Ride: Experiment s Andílkou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Příběh šestice dětí, které jsou vlastně mutanty. Fantasy, v níž jsou namíchány podle osvědčeného receptu fantastické prvky, nebezpečí, akční scény, aktéry jsou děti, svázané pevným poutem přátelství. Pomocí genetického inženýrství v laboratoři vědci docílili, že vybranému malému vzorku dětí narostla křídla, a navíc tyto děti získaly schopnosti, kterým normální smrtelníci neoplývají. Děti vyrůstají pod dohledem v laboratoři, přesto je autor dokáže prezentovat jako normální děti se všemi dětskými, a hlavně teenagerovskými problémy. Příběh vypráví čtrnáctiletá dívka Maxina (říká si Max, celým jménem Maximum Ride). Je z dětí nejstarší a za všechny přebírá zodpovědnost a považuje je za svou rodinu. Příběh vypráví s citovým zaujetím, minulé události hodnotí a zvažuje. Nejraději má stejně starého Fanga. Slepý Iggy, Nudge, Gazzy a Angel jsou děti.Děti najdou spojence v mladém vědci a z laboratoře se jim podaří uprchnout. Přesto je pro ně život na svobodě plný nebezpečí, musí čelit pronásledovatelům, podobně okřídleným mutantům, kteří je mají za úkol zabít, aby se lidstvo o jejich existenci nedovědělo.Kniha je čtivá, dialogy humorné, kniha se stala bestselerem a vedla žebříček nejprodávanějších knih po několik měsíců v USA. Pro dnešní generaci teenagerů to jsou dobře vybraní hrdinové. Vyhýbají se dospělým, nevěří nikomu, křídla schovávají pod oblečením. Hrdinové jsou sympatičtí, závidíme jim, že mohou létat, ale přitom je litujeme, jsou neustále pronásledováni.


...nt s Andílkou kniha od: James Patterson ... Maximum Ride Series Collection - Forever, Angel Experiment ... ... . 83 % ... Příběh vypráví čtrnáctiletá dívka Maxina (říká si Maxi, celým jménem Maximum Ride). Je z dětí nejstarší a za všechny přebírá zodpovědnost a považuje je za svou rodinu. Příběh vypráví s citovým zaujetím, minulé události hodnotí a zvažuje. 1. kniha v sérii Maximum Ride. O čem je kniha Experiment s Andílkou? Příběh šestice dětí, které jsou vlastně mutanty. Fantasy, v níž jsou namíchány podl ... Experiment s Andílkou (James Patterson) | Detail knihy ... ... . Fantasy, v níž jsou namíchány podle osvědčeného receptu fantastické prvky, nebezpečí, akční scény, aktéry jsou děti, svázané pevným poutem přátelství. Knihy s touto tématikou. Elmore Leonard, Maximum Bob, Aktuell, 1992; James Patterson, Maximum ride: Experiment s Andílkou, Albatros, 2008; James Patterson, Lee ... Kupte nebo prodejte knihu Max...SOUVISEJÍCÍ KNIHY