Deník Pána démonů 1.

Deník Pána démonů 1. - Lee Chi Hyong | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lee Chi Hyong
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník Pána démonů 1..pdf


Chcete si knihu přečíst?Deník Pána démonů 1. ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lee Chi Hyong. Číst Deník Pána démonů 1. Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bohové a démoni vedou nekonečnou bitvu a za bojiště jim slouží říše smrtelníků. Jak už to ve většině dlouhodobých svárů bývá, na důvodech již dávno nezáleží - nenávist se stala smyslem života. Ale pověst praví, že se objeví někdo, kdo mezi bohy a démony nastolí harmonii. Vstupuje Raenef, vysoce urozený démonický dědic, třebaže on sám se ke dvoru příliš nehodí. Král démonů pověří ušlechtilého a moudrého démona-učitele Eklipse, aby Raenefa dostal do správné démonské formy. Raenef je černou ovcí démonického dvora, nevyzná se v magii ani v královské etiketě. Jeho přátelství s Eklipsem však brzy přeroste vztah žáka a učitele. V tomto svazku jsou i dva příběhy navíc: „Křišťálové srdce" a „Terra".


... pána démonů #06 6. v sérii, L. Y. Hee, 2008 Koupit Koupit eknihu ... Deník pána démonů lee yun hee kara-výsledek vyhledávání ... ... . Deník pána démonů #07 7. v sérii, L. Y. Hee, 2008 Koupit Koupit eknihu. Nápověda - Podmínky užit ... Deník Pána démonů 1. ... Král démonů pověří ušlechtilého a moudrého démona-učitele Eklipse, aby Raenefa dostal do správné démonské formy. Raenef je černou ovcí démonického dvora, nevyzná se v magii ani v královské etiketě. Jeho přátelství s Eklipsem však brzy přeroste vztah žáka a u ... Kniha Deník pána démonů - 3. - Trh knih - můj antikvariát ... ... . Jeho přátelství s Eklipsem však brzy přeroste vztah žáka a učitele. Deník pána démonů 1. Kdo napsal knihu Deník pána démonů 1? Autorem je Lee Yun Hee. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Deník pána démonů 1. fantasy komiks korejská literatura manga Kara , Chi-hyo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY