Cvoci

Cvoci - Miloš Zapletal | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miloš Zapletal
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cvoci.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cvoci ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miloš Zapletal. Číst Cvoci Online je nyní tak snadné!

POPIS


Skupinka vodních skautů se vydává na zimní lyžařskou pouť z Čech až na Slovensko. Cestou prožívají vážné i veselé příhody a také skutečná dobrodružství, jaká mohou člověka potkat jen v zasněžených zimních horách, za mrazivých dní a na odlehlých místech. Autor Cvoků se pokusil na pozadí děje zachytit též mimořádnou atmosféru doby, v níž se příběh odehrává. Mladý čtenář se tak při četbě dobrodružného příběhu mimoděk dozví, jak vypadal každodenní život v totalitní, nedemokratické společnosti. Cvoci jsou volným pokračováním autorových dvou předcházejících knih, Sedmičky a Ostrova přátelství.


...polupráce s libretistou a režisérem J ... Hana Bořkovcová - Wikipedia ... . Kratochvílem byla inscenace Box aneb Cvoci v ringu (1985) reflektující na půdorysu boxerského utkání současnou společenskou atmosféru. Pantomima se tu mísila s baletem, klaunerií, akčními gagy, činohrou i loutkářskými postupy (např. scénka boje boxerských rukavic). Toutes les news people sont sur Voici ! découvrez des articles, diapos et vidéos sur toutes vos stars préférées avec Voici.fr Cvoci Miloš Zapletal Nakladatel: Ju ... Cvoci - Miloš Zapletal | Elektronická kniha na Alza.sk ... .fr Cvoci Miloš Zapletal Nakladatel: Junák - český skaut, Tiskové a distribuční centrum 2016 Cvoci na kopci. 978 ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY