Kreslíme a hrajeme si ve školní družině

Kreslíme a hrajeme si ve školní družině - Alena Kulhánková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Kulhánková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kreslíme a hrajeme si ve školní družině.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kreslíme a hrajeme si ve školní družině ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Kulhánková. Číst Kreslíme a hrajeme si ve školní družině Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha spojuje dětskou hravost s neobvyklými a zajímavými výtvarnými technikami. Každý projekt je uveden hrou a v knize najdeme i hádanky a úkoly rozvíjející logické myšlení. Kromě kreslení a malování seznamuje děti např. s batikou, papírořezem, tvorbou zajímavých přání a koláží, tiskem… Autorka všechny náměty prakticky realizovala s mladšími školními dětmi. Přehlednou a praktickou knihu ocení vychovatelky školních družin, inspiraci v ní najdou i učitelé 1. stupně základní školy a vedoucí výtvarných kroužků.A. Kulhánková pracuje jako vychovatelka ve školní družině. Publikuje v časopise Informatorium 3-8.


...me a hrajeme si ve školní družině Kniha spojuje dětskou hravost s neobvyklými a zajímavými výtvarnými technikami ... Školní družina - široká nabídka knih - Megaknihy.cz ... . Každý projekt je uveden hrou a v knize najdeme i hádanky a úkoly rozvíjející logické myšlení. Kromě kreslení a malování seznamuje děti např. s batikou, papírořezem, tvorbou zajímavých přání a koláží, tiskem… Kreslíme a hrajeme si ve školní družině Kniha spojuje dětskou hravost s neobvyklými a zajímavými výtvarnými technikami. Každý projekt je uveden hrou a v knize najdeme i hádanky a úkoly rozvíjející logické myšlení. Kromě kreslení ... Kniha: Kreslíme a hrajeme si ve školní družině | Knihy.ABZ.cz ... . Každý projekt je uveden hrou a v knize najdeme i hádanky a úkoly rozvíjející logické myšlení. Kromě kreslení a malování seznamuje děti např. s batikou, papírořezem, tvorbou zajímavých přání a ... Kreslíme a hrajeme si ve školní družině Autor: Kulhánková, Alena Nakladate...SOUVISEJÍCÍ KNIHY