Japonština - konverzace: se slovníkem a gramatikou

Japonština - konverzace: se slovníkem a gramatikou - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Japonština - konverzace: se slovníkem a gramatikou.pdf


Chcete si knihu přečíst?Japonština - konverzace: se slovníkem a gramatikou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Japonština - konverzace: se slovníkem a gramatikou Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stále více turistů přijíždí do Krajiny vycházejícího slunce zažít ruch Tokia, obdivovat krásy japonských zahrad a přírody, či navštívit šintoistické svatyně a buddhistické chrámy. Konverzace Lingea vám bude šikovným společníkem, ať už se do Japonska vydáte na dovolenou nebo na služební cestu. Výslovnost japonštiny není náročná a díky našemu přepisu vám konverzace pomůže domluvit se v běžných situacích. Uvnitř najdete také oboustranný slovníček a základní informace a zajímavosti o krajině.


...ina - konverzace ...se slovníkem a gramatikou ... Polština konverzace se slovníkem a gramatikou | Odborná ... ... . ... Anotace. ová vydání japonské konverzace. Bude vám šikovným společníkem, ať už se do Japonska vydáte na dovolenou nebo na služební cestu. Obsahuje tematicky laděné konverzační fráze s výslovností, související slovní zásobu i oboustranný slovníček ... - Japonština - konverzace Japonština - konverzace: se slovníkem a gramatikou Nakladatel: Lingea 2014 Japonština - konverzace se slovníkem a gramatikou. Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliog ... Japonština konverzace -- se slovníkem a gramatikou ... . Přidat recenzi Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Japonština - konverzace Nakladatel: Lingea EAN: 9788075083913 ISBN: 978-80-7508-391-3 Popis: 1× kniha, vázaná, 336 stran, česky, japonsky Rozměry: Japonština - konverzace ...se slovníkem a gramatikou. ová vydání japonské kon...SOUVISEJÍCÍ KNIHY