Sami v moři konkurence: Marketing management bez kapky teorie ve 20 problémech a 80 řešeních

Sami v moři konkurence: Marketing management bez kapky teorie ve 20 problémech a 80 řešeních - Leoš Bárta | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Leoš Bárta
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Sami v moři konkurence: Marketing management bez kapky teorie ve 20 problémech a 80 řešeních.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sami v moři konkurence: Marketing management bez kapky teorie ve 20 problémech a 80 řešeních ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leoš Bárta. Číst Sami v moři konkurence: Marketing management bez kapky teorie ve 20 problémech a 80 řešeních Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zapomeňte na teorii, tahle kniha vypráví příběhy z praxePři nelehké plavbě v moři konkurence se vám mohou hodit znalosti o správném přemýšlení na cestě za úspěchem – ve světě, životě a byznysu, o marketingu, podnikání, o myšlení člověka, který nechce prohrávat, o myšlení firmy, která touží uspět na konkurenčním trhu, o filosofii podnikání, o podstatě marketingového managementu či o zkušenostech a nápadech z přednášek, workshopů i z mého rozhlasového pořadu Byznys poradna na rádiu Zet.


... a prodej; Sami v moři konkurence; Listování ... E-kniha: Sami v moři konkurence - Leoš Bárta | Knihy.ABZ.cz ... . Sami v moři konkurence Marketing management bez kapky teorie ve 20 problémech a 80 řešeních Leoš Bárta. Zapomeňte na teorii, tahle kniha vypráví příběhy z praxe. Při nelehké plavbě v moři konkurence se vám mohou hodit znalosti o správném přemýšlení na cestě za ... Kniha: Sami v moři konkurence -- Marketing management bez kapky teorie ve 20 problémech a 80 řešeních - Leoš Bárta Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Marketing a prodej; Sami v moři konkurence ( ... Sami v moři konkurence | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Marketing a prodej; Sami v moři konkurence (audiokniha) Sami v moři konkurence (audiokniha) Marketing management bez kapky teorie ve 20 problémech a 80 řešeních Leoš Bárta. Zapomeňte na teorii, tahle audiokniha vypráví příběhy z praxe. Sami v m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY