V polévce miso

V polévce miso - Rjú Murakami | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Rjú Murakami
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V polévce miso.pdf


Chcete si knihu přečíst?V polévce miso ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rjú Murakami. Číst V polévce miso Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rjú Murakami, „enfant terrible“ současné japonské literatury, patří mezi nejvýraznější představitele japonské moderní prózy. Polévka miso je stejně jako tato kniha zvláštní směsí nasládlého, hořkého, kyselého a slaného. Hlavním hrdinou románu je mladík Kendži, který si na vysněnou cestu do Spojených států vydělává prováděním zahraničních, převážně amerických zákazníků nočním Tokiem. Jeho protipólem je zlověstně tajemný americký turista Frank, který si jej na několik dnů najme pro putování po těch nejpokleslejších podnicích a jehož osobnost vyvolá v Kendžim vlnu strachu a podezírání. Kniha je zároveň profesionálně zpracovaným thrillerem a promyšleným psychologickým románem s bohatým, až vizuálně působícím jazykem. Čtenář, který začne postmoderní balení thrilleru plného krutého násilí a sexu postupně loupat jako cibuli, objeví příběh o samotě, lásce a přátelství. O strachu ze života i smrti. O ztrátě vlastního já. O pokrytectví světa, ve kterém žijeme.


...akrájíte na plátky, bramboru jako na hranolky ... Murakami, Rjú: V polévce miso - iLiteratura.cz ... . Obojí vaříte v horké polévce, když zelenina změkne, přidáte a rozmícháte v polévce miso pastu. Po přidání pasty už polévku nevaříme, protože by to zničilo její chuť. Tofu miso polévka. polévka; 1 balení tofu; 1 smažené tofu - plátky (age) 1 negi (jarní ... Psychologický thriller V polévce miso (In za miso súpu) vnímavého čtenáře přiměje k hlubšímu zamyšlení nad jevy, které utvářejí individuální i národní identitu, nad pokrytectvím a povrchností světa, v němž žijeme. Pod postmoderní slupkou cynického příběhu ... V polévce miso - Rjú Murakami | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Pod postmoderní slupkou cynického příběhu z prostředí tokijského sexuálního průmyslu objevíme román o hrůze i lyrickém půvabu dnešního ... Miso polévka slouží jako výborná snídaně. V Asii se běžně den začíná horkou miso polévkou nebo obilnou kaší. Polévka nez...SOUVISEJÍCÍ KNIHY