Na sever: Jak jsem našel svou cestu na Appalačské stezce

Na sever: Jak jsem našel svou cestu na Appalačské stezce - Jenny Jureková, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jenny Jureková,
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Na sever: Jak jsem našel svou cestu na Appalačské stezce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Na sever: Jak jsem našel svou cestu na Appalačské stezce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jenny Jureková,. Číst Na sever: Jak jsem našel svou cestu na Appalačské stezce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Scott Jurek, živoucí legenda amerického i světového ultramaratonu, už měl léta nejlepších výkonů za sebou a cítil, že pomalu pohodlní. Jenže do starého železa se mu ještě nechtělo, a tak se odhodlal podniknout další dobrodružství – největší a nejnáročnější ze všech. S podporou manželky Jenny se rozhodl pokusit o nejrychlejší zdolání „Zeleného tunelu“, 3500 kilometrů dlouhé Appalačské stezky vedoucí z „hlubokého jihu“ Georgie až do Nové Anglie. Jurek si jako velezkušený ultramaratonský harcovník nedělal iluze, že takový podnik bude procházka růžovým sadem, ale realita překonala všechna očekávání. Brutálně upřímný záznam o běžci za zenitem, který se musí při své závěrečné a nejtěžší zkoušce bezmála zničit, aby si dokázal, že je stále tím, kým býval.


... informace o produktu Kniha Na sever - Jak jsem našel svou cestu na Appalačské stezce - ... Na sever - Jak jsem našel svou cestu na Appalačské stezce ... ... ..., porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Na sever - Jak jsem našel svou cestu na Appalačské stezce - .... Na sever . 17,80 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Na sever Jak jsem našel svou cestu na Appalačské stezce . Scott Jurek; Scott Jurek . 4,7 . Sledovať autora ... 3500 kilometrů dlouhé Appalačské stezky vedoucí z „hlubokého jihu" Georgie až ... Na sever | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... ... 3500 kilometrů dlouhé Appalačské stezky vedoucí z „hlubokého jihu" Georgie až do Nové Anglie. Jurek si jako velezkušený ultramaratonský ... Podtitul: Jak jsem našel svou cestu na Appalačské stezce - Scott Jurek, živoucí legenda amerického i světového ultramaratonu, už měl léta nejlepších výkonů za sebou a cítil, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY