Projekt Gilgameš

Projekt Gilgameš - Štěpán Kučera | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Štěpán Kučera
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Projekt Gilgameš.pdf


Chcete si knihu přečíst?Projekt Gilgameš ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Štěpán Kučera. Číst Projekt Gilgameš Online je nyní tak snadné!

POPIS


Projekt Gilgameš se s nadsázkou, nikoli však nevážně, dotýká smyslu vyprávění příběhů, lidského života i odvěké touhy po nesmrtelnosti. Žánr sci-fi se tu protíná s historickým, bájným vyprávěním. Hlavním hrdinou je převozník Uršanábi, lodivod z pradávného eposu, obdařený nesmrtelností namísto krále Gilgameše. Uršanábi proplouvá světovými moři do našich dnů, a dokonce i do blízké budoucnosti. Během svého putování potkává historické i literární postavy, například Kryštofa Kolumba či doktora Moreaua, a pokouší se vykonat pro lidstvo něco dobrého. Do jeho příběhu vstupuje rozhovor „robopsychologa“ se superinteligentním počítačem, jehož úkolem je najít smysl lidské existence. Superpočítač však nenabízí žádnou exaktní operaci, ale… vyprávění o převozníkovi Uršanábim.


... - bio je najjači čovjek, hrabri borac, kralj Uruka ... Cancer: The Gilgamesh Project - Life Enthusiast ... . Bio je jednu trećinu čovjek, a dvije trećine bog. Gilgameš pada u tugu kada njegov voljeni prijatelj, Enkidu, umre. Postaje očajan znajući da će i on umrijeti i ide na putovanje do kraja svijeta u potrazi za odgovorima o životu i smrti. Projekt Gilgameš se s nadsázkou, nikoli však nevážně, dotýká smyslu vyprávění příběhů, lidského života i odvěké touhy po nesmrtelnosti. Žánr sci-fi se tu protíná s historickým, bájn ... Jak mají lidé žít, aby vůbec přežili? Odpověď hledá sci-fi ... ... . Žánr sci-fi se tu protíná s historickým, bájným vyprávěním. Projekt "Gilgameš" ruský - ne zcela utajovaný projekt výzkumu pyramid, zřejmě úzce souvisí mj. s domněnkou o existenci tzv. antizemě, tj.planety nacházející se na zcela stejné orbitě jako Země, ovšem na zcela opačné straně - za Sluncem.... Nominace na Literu za prózu. Coronavirus India Lockdown के लिए पैकेज तैयार, लेकिन गरीबों तक कै...SOUVISEJÍCÍ KNIHY