Violka

Violka - Mirka Skočílková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mirka Skočílková
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Violka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Violka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mirka Skočílková. Číst Violka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Marika je samostatná mladá žena, která se nechce vázat, a aby si udělala v životě pořádek, rozhodne se odletět na Nový Zéland. Její plány zhatí tragická smrt její sestry Violy a jejího manžela – Marika se najednou musí postarat o malou neteř Violku, která po smrti rodičů trpí psychickými problémy, sehnat peníze na zaplacení dluhů sestřina manžela – a hlavně neustále bojuje s Violčinou babičkou, sestřinou tchyní, která je po všech stránkách ukázková mrcha. Maričin život najednou nabere úplně jiný směr, ale přes všechny problémy ale zjišťuje, že je šťastná.


...(Viola) je rod jednoletých až vytrvalých bylin ... Violka, Female, 44 | Pila, Poland | Badoo ... . Listy jsou řapíkaté. Květy jsou někdy rozlišeny na chasmogamické (s barevnými korunami, opylovány hmyzem) a kleistogamické (zakrnělé, zelenavé, s autogamií) nebo nejsou rozlišeny. Kališní lístky jsou štítovité, jejich přední část je čárkovitě trojúhelníkovitá, zadní část za místem přirůstání ... Violka vonná je původní v jižní a jihozápadní Evropě, v severní Africe, v severní části Turecka a na Kavkaze. Dnes je však rozšířena mnohem severněji, a ... Stranger gives out $50 bills to random families in North Port ... . Dnes je však rozšířena mnohem severněji, až po jižní Skandinávii a po evropskou část Ruska. Přesná hranice mezi původním a sekundárním výskytem není zcela jasná, což je častý jev u dávno pěstovaný...SOUVISEJÍCÍ KNIHY