Úsvit naděje: Příběh Gracelin O'Malleyové

Úsvit naděje: Příběh Gracelin O'Malleyové - Ann Mooreová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ann Mooreová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Úsvit naděje: Příběh Gracelin O'Malleyové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Úsvit naděje: Příběh Gracelin O'Malleyové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ann Mooreová. Číst Úsvit naděje: Příběh Gracelin O'Malleyové Online je nyní tak snadné!

POPIS


Gracelin cestuje se svými dvěma dětmi do San Francisca, aby vyhledala kapitána, který jí kdysi nabídl sňatek. Město se však vzpamatovává ze zlaté horečky a Gracelin se ocitá zcela sama a bez opory obklopena gangy, propuštěnými vojáky bez iluzí a zábran a profesionálními hráči. Aby uživila sebe i své děti, stává se kuchařkou u prominentního doktora – a dostává se přímo do centra intrik a vydírání. Grace se však nevzdává, pro své děti i nezvěstného bratra Seana je ochotna bojovat do posledního dechu – a nikdy se nevzdá naděje, že muž, který jí slíbil věčnou lásku, si najde svou cestu k ní. Epické vyvrcholení trilogie o Gracelin O´Malleyové – ryzí irské hrdince v nelehkých časech..


...n cestuje se svými dvěma dětmi do San Francisca, aby vyhledala kapitána, který jí kdysi nabídl sňatek ... Kniha Úsvit naděje | Moja-Kniha.sk ... . Město se však vzpamatovává ze zlaté hore... Příběh Gracelin O'Malleyové: Úsvit naděje - Ann Moore | Databáze knih Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Úsvit naděje. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Úsvit naděje. Příběh Gracelin O´Malleyové 3. MOOREOVÁ Ann. Info: Euromedia Group - Ikar, 2019 (1.) - váz., 464 str. Úsvit naděje: Příběh Gracelin ... Úsvit naděje | KNIHCENTRUM.cz ... . MOOREOVÁ Ann. Info: Euromedia Group - Ikar, 2019 (1.) - váz., 464 str. Úsvit naděje: Příběh Gracelin O'Malleyové Ann Mooreová Nakladatel: Ikar 2019 Irská kráska - Příběh Gracelin O´Malleyové; Úsvit naděje; Úsvit naděje; Úsvit naděje; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] D...SOUVISEJÍCÍ KNIHY