Softwarové pirátství bez záhad

Softwarové pirátství bez záhad - Mark Burnett, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Mark Burnett,
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Softwarové pirátství bez záhad.pdf


Chcete si knihu přečíst?Softwarové pirátství bez záhad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mark Burnett,. Číst Softwarové pirátství bez záhad Online je nyní tak snadné!

POPIS


Chcete-li se na vlastní riziko ponořit do technik softwarového pirátství, které vás zaručeně dostanou za mříže, pak neváhejte a sáhněte po této knize. Nenaučí vás, jak se bránit nelegální činnosti, ale nahlédnete pod pokličku toho "jak to dělají" crackeři, kurýři a softwaroví piráti či co znamená warez. Autor vám na základě vlastního vyšetřování předvede, jak crackeři tráví desítky hodin rozlomením kódů, umožní analyzovat cesty, kudy proudí pirátský software od crackera ke konečnému uživateli, ale také, jak tvrdě některé země postupují proti těmto technikám. Tato výjimečná kniha je napříč protnuta záznamy chatů s nejvýraznějšími osobnostmi mezinárodní pirátské scény.


...Softwarové pirátství bez záhad vám velmi poutavou formou všechny tyto otázky zodpoví a seznámí vás z mnoha zajímavosti z pirátského prostředí ... Pirátského softwaru v Česku ubylo, nelegálně se ho podle ... ... . V úvodu knihy vás autoři krátce uvedou do světa pirátství a formou krátkého rozhovoru vám představí čtyři lidi ze scény. Softwarové pirátství je synonymem pro neoprávněné užívání softwaru, který je chráněn autorskými právy. K pirátství může dojít při kopírování, stahování, sdílení či prodeji softwaru. Další častou formou pirátství je instalace více kopií s ... Čo je softvérové pirátstvo a ako sa dá proti nemu bojovať ... ... . K pirátství může dojít při kopírování, stahování, sdílení či prodeji softwaru. Další častou formou pirátství je instalace více kopií softwaru, než umožňuje zakoupená licence. V minulosti byly rozsudky za softwarové pirátství velmi mírné, v řadě případů se případy k soudům ani nedostaly. V současnosti hrozí vysoké peněžité tresty, propadnutí věci. Výjimkou není ani odně...SOUVISEJÍCÍ KNIHY