Penis nemá uši

Penis nemá uši - Marek Dobrý | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marek Dobrý
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Penis nemá uši.pdf


Chcete si knihu přečíst?Penis nemá uši ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marek Dobrý. Číst Penis nemá uši Online je nyní tak snadné!

POPIS


Přečetla si knihkupkyně z Přerova Dobrý napsal dobrou knihu. Přiznám se, že mě odrazoval hrozný přebal a anotace, ale vlastně to bylo zajímavé. Osm na sebe navzájem napojených povídek, nám dalo možnost nakouknout do osmi myslí a životných cest mužů, jež navzájem spojovalo jen velmi málo. Každá kapitola/povídka byla jiná, jinak překvapující a upřímně si nemyslím, že bych muže v knize všechny nazvala hajzly, jak uvádí popisek, možná právě naopak. Není to ani depresivní ani humorná knížka- spíš taková zvláštní realita, ve které se člověk rád na chvíli ztratí.


... nemá uši" je povídkový román, který pojednává o mužích-hajzlech ... Penis nemá uši - Marek Dobrý | Prodej knih ... . V osmi příbězích čtenář nahlédne do světa sebestředných jedinců, kteří záměrně vytvářejí nenávistné konflikty a hledají cíle svého hněvu, aby si tak vytvořili svůj vlastní svět, v němž se cítí bezpečně. Penis nemá uši je povídkový román, který pojednává o mužích-hajzlech. V osmi příbězích čtenář nahlédne do světa sebestředných jedinců, kteří záměrně vytvářejí nenávistné konflikty a hledají cíle svého hněvu, aby si tak vytvořili svůj vlastní svět, v němž se cítí bezpečně. Jejich plány ale vždy končí maličko jinak, než čekají. Penis nem ... Penis nemá uši, ale baví. Marek Dobrý debutuje knihou o ... ... . Jejich plány ale vždy končí maličko jinak, než čekají. Penis nemá uši je povídkový román, který pojednává o mužích-hajzlech. V osmi příbězích čtenář nahlédne do světa sebestředných jedinců, kteří záměrně vytvářejí nenávistné konflikty a hledaj...SOUVISEJÍCÍ KNIHY