Rande s tchyní

Rande s tchyní - Eva Hrašková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Eva Hrašková
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Rande s tchyní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Rande s tchyní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eva Hrašková. Číst Rande s tchyní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Alena Naďová, navzdory skvělým jazykovým schopnostem, začíná svoji kariéru za katedrou. A nestávkuje. Na první pohled ideální vztah s Dušanem Petrovičem má mnoho nedostatků, před kterými si zakrývá oči. Ten největší je, že ještě nikdy neviděla jeho rodinu. Dlouho očekávaná návštěva jeho rodičů se ale mění v lavinu útoků, obvinění a intrik. Právě první setkání rozehrává nepříjemnou hru – novodobý trojúhelník. Rande s tchyní je trpce směšný příběh, ve kterém nikdo nikoho nechce dostat do postele. Právě naopak. Alenin osud drží pevně v rukou její potencionální tchyně a tahá za nitky vedoucí k těm nejhorším zbraním. Vyvázne z trojúhelníku někdo bez újmy na zdravém rozumu?


...s tchyní je trpce směšný příběh, ve kterém nikdo nikoho nechce dostat do postele ... Hrašková Eva: Rande s tchyní | MALL.CZ ... . Právě naopak. Alenin osud drží pevně v rukou její potencionální tchyně a tahá za nitky vedoucí k těm nejhorším zbraním. Vyvázne z trojúhelníku někdo bez újmy na zdravém rozumu? ... Rande s tchyní je trpce směšný příběh, ve kterém nikdo nikoho nechce dostat do postele. Právě naopak. Alenin osud drží pevně v rukou její potencionální tchyně a tahá za nitky vedou ... Kniha: Rande s tchyní (Eva Hrašková) | bux.sk ... . Alenin osud drží pevně v rukou její potencionální tchyně a tahá za nitky vedoucí k těm nejhorším... Rande s tchyní je trpce směšný příběh, ve kterém nikdo nikoho nechce dostat do postele. Právě naopak. Alenin osud drží pevně v rukou její potencionální tchyně a tahá za nitky vedoucí k těm nejhorším zbraním. Vyvázne z trojúhelníku někdo bez újmy na zdravém rozumu?...SOUVISEJÍCÍ KNIHY