Deník šílené markraběnky

Deník šílené markraběnky - Zita Pallavicini | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zita Pallavicini
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník šílené markraběnky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Deník šílené markraběnky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zita Pallavicini. Číst Deník šílené markraběnky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zita Pallavicini, dědička starých šlechtických rodů rakousko-uherské monarchie, popisuje ve své knize historii své české i uherské rodiny, složitosti života aristokracie, své lásky i slabosti se stejnou vášní a provokativní upřímností, s jakou žije i svůj život. Vyskytují se v ní přitažlivé a velkolepé postavy jako její maminka, nádherná excentrická česká hraběnka s tragickým osudem, nebo naivně poctivý dědeček, který si nechal pomaďarštit příjmení z Pallaviciniho na Pálinkáse, aby ho pak po padesátém šestém stejně popravili. V knize hovoří o „rudé hraběnce“ Katince Andrássy i své velké lásce, knížeti Karlu Schwarzenbergovi. Zita Pallavicini nepropírá záležitosti jiných, vypráví o své vlastní anorexii, o depresi i pokusu o sebevraždu. Ačkoli jí život poskytl vše, co patří k idyle dívčího románu, ve skutečnosti zažívala osamělost, zklamání a nezřídka i materiální nouzi. Přestože prožila řadu pozoruhodných vztahů a vždy toužila po skutečných citech, jichž se jí často nedostalo, skutečný smysl daly jejímu životu dvě nádherné děti.


...ílené markraběnky Autor: Pallavicini, Zita Nakladatel: Garamond EAN: 9788074074424 ISBN: 978-80-7407-442-4 Originál: Egy őrült őrgrófnő naplója Překlad: Notinová, Tatiana Popis: 1× kniha, vázaná, 184 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20,7 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Kniha Deník šílené markraběnky | Moja-Kniha.sk ... . vydání) Kniha Deník šílené markraběnky Přidat komentář. lusila. 2 15. března. Jej prapradedkom bol gróf Július Andrássy. ... Všechny informace o produktu Kniha Deník šílené markraběnky - Zita Pallavicini, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Deník šílené markraběnky - Zita Pallavicini. Deník šílené markraběnky. Zita Pallavicini, dědička starých š ... Deník šílené markraběnky - Velký knižní čtvrtek 2019/1 ... . ... Všechny informace o produktu Kniha Deník šílené markraběnky - Zita Pallavicini, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Deník šílené markraběnky - Zita Pallavicini. Deník šílené markraběnky. Zita Pallavicini, dědička starých šlechtických rodů rakousko-uherské monarchie, popisuje ve své knize historii své české i ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY