Microsoft SQL Server 2005: Velký průvodce administrátora

Microsoft SQL Server 2005: Velký průvodce administrátora - Marcilina Garcia, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Marcilina Garcia,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Microsoft SQL Server 2005: Velký průvodce administrátora.pdf


Chcete si knihu přečíst?Microsoft SQL Server 2005: Velký průvodce administrátora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Marcilina Garcia,. Číst Microsoft SQL Server 2005: Velký průvodce administrátora Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poznejte možnosti a kvality vyladěné, stabilní verze databázového serveru a ovládněte veškeré dovednosti potřebné k jeho správě! S kompletním průvodcem z pera zkušených správců se naučíte efektivně řídit všechny nutné procesy, objevíte užitečné utility a získáte jistotu při administraci jakékoli verze MS SQL Serveru. Osvojíte si tak veškeré povinnosti a úkoly databázového administrátora. Kniha dobře poslouží jak začínajícím správcům, tak profesionálním administrátorům, kterým poskytne kompletní vhled do problematiky správy i konfigurace Microsoft SQL Serveru.


...e všemi aspekty SQL Serveru 2005 a mnoha důležitými dovednostmi správce ... PDF Vysoké Učení Technické V Brně - Core ... . V publikaci se řeší základní otázky role a úkolů databázové administrátora, vytváření tabulek a pohledů, dále konfigurace SQL Serveru v síti a nastavení paměti, principy zálohování a obnovenídat, transakce a uzamykání, dělení dat ... (2008). Microsoft SQL Server 2005: velký průvodce administrátora. (2012). Popis testovacího prostředí K dispozici jsou tři virtuální s ... Programování - SEVT.cz ... . (2012). Popis testovacího prostředí K dispozici jsou tři virtuální servery (VM) NodeA, NodeB, NodeC s následnou konfigurací: Operační systém: Windows Server Microsoft LINQ Autor: Pialorsi, Paolo a Russo, Marco Nakladatel: Computer Press EAN: 9788025127353 ISBN: 978-80-251-2735-3 Originál: Programming Microsoft LINQ Překlad: Fadrný, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 616 stran, česky Rozměry: 17 × 23 cm Rok vydání: 2009 (1. vydání) Průvodce v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY