Zloději dýmu

Zloději dýmu - Sally Greenová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Sally Greenová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Zloději dýmu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zloději dýmu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sally Greenová. Číst Zloději dýmu Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Brigantsku se princezna Catherine chystá na politické manželství bez lásky, které pro ni sjednal krutý otec. V Calidoru touží zhrzený sluha March po pomstě knížeti, který zradil jeho lid. V Pitorii cestuje lehkomyslný Edyon od města k městu a krade jednu cetku za druhou. A na pusté Severní planině utíká mladá Tash před démony. Každý je jiný, ale něco je spojuje. Všem osud rozdal karty, se kterými hrát nechtějí, a oni z nich musí dostat to nejlepší.


..., že kniha má PĚT postav hlavních a pak ještě nějaké ty vedlejší ... E-kniha: Zloději dýmu - Sally Greenová | Knihy.ABZ.cz ... . Takže je mi líto, ale podle mě by Zloději dýmu měli mít minimálně o dvě stě stran víc, aby to stálo za to. Jelikož mám ale autorku ráda, dám ji ještě šanci a zkusím i druhý díl. „Zloději dýmu ale nezklamali. Kniha mě okouzlila už během prvních pár kapitol a já byla nadšená. Nebyl to sice ten typ knihy, kdybyste od první chvíle věděli, že je to napsané tak dobře, že to už prostě nemůže být špatné, ale zaujalo mě to a neuvěřitelně mi to sedlo." ZLODĚJI DÝMU - Pocity (spoiler free) ZuzkaAnotuje. ... To budete muse ... Zloději dýmu | Albatrosmedia.cz ... ." ZLODĚJI DÝMU - Pocity (spoiler free) ZuzkaAnotuje. ... To budete muset naběhnout do knihkupectví nebo do knihovny a přečíst si Zloděje dýmu od Sally Green. To je totiž absolutní pecka ... V Brigantsku se princezna Catherine chystá na politické manž...SOUVISEJÍCÍ KNIHY