Sedm let v Africe: Příběh českého syna nigerijského krále

Sedm let v Africe: Příběh českého syna nigerijského krále - Obonete S. Ubam | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Obonete S. Ubam
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Sedm let v Africe: Příběh českého syna nigerijského krále.pdf


Chcete si knihu přečíst?Sedm let v Africe: Příběh českého syna nigerijského krále ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Obonete S. Ubam. Číst Sedm let v Africe: Příběh českého syna nigerijského krále Online je nyní tak snadné!

POPIS


Odvahu nevzdat boj, který se zdá předem ztracený, projevil autor po smrti svého otce, když dobrovolně odešel z Česka do Nigérie, aby odvrátil pád hrozící jeho rodině. Do Afriky se vrací jako dědic otcova trůnu, následuje volání dávné rodové tradice a přebírá odpovědnost za osud rodiny, kterou však sotva zná. Na této cestě nachází nejen své kořeny a novou identitu, ale často se také ocitá na pokraji smrti, opuštěn blízkými i svou životní láskou a vydaný všanc jednomu z nejnebezpečnějších míst naší planety. Skutečný příběh přináší čtenářům syrovou výpověď o drsném životě na africkém kontinentu a ukazuje, že i v nejtěžších chvílích si lze zvolit cestu svobody a naplnit své životní poslání.


...t v Africe: Příběh českého syna nigerijského krále ... SOUTĚŽ: Příběh českého syna nigerijského krále. Vyhrajte ... ... . Obonete S. Ubam ... Sedm let v Africe Autor: Ubam, Obonete S. Nakladatel: Prostor EAN: 9788072604135 ISBN: 978-80-7260-413-5 Popis: 1× kniha, brožovaná, 328 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Rok vydání: Všechny informace o produktu Kniha Sedm let v Africe - Obonete S. Ubam, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Sedm let v Africe ... Sedm let v Africe - Příběh českého syna nigerijs ... Sedm let v Africe: Příběh českého syna nigerijského krále ... ... Sedm let v Africe - Příběh českého syna nigerijského krále - Obonete S. Ubam . skladem. 233 Kč. doprava od ... Sedm let v Africe / Příběh českého syna nigerijského krále. Odvahu nevzdat boj, který se zdá předem ztracený, projevil autor po smrti svého otce, když dobrovolně odešel z Česka do Nigérie, aby odvrátil pád hrozící jeho rodině....SOUVISEJÍCÍ KNIHY