Alchymie: Svět pohádek a legend

Alchymie: Svět pohádek a legend - Vladimír Karpenko | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Karpenko
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Alchymie: Svět pohádek a legend.pdf


Chcete si knihu přečíst?Alchymie: Svět pohádek a legend ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Karpenko. Číst Alchymie: Svět pohádek a legend Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je jen malým výběrem z bohatství starých historek, jejímž cílem je ukázat méně známou stránku alchymie. Setkáme se čínskými Nesmrtelnými, s nejproslulejším arabským alchymistou, který možná vůbec neexistoval, nahlédneme do Indie. Zjistíme, že za alchymistu byl pokládán Mojžíš, ale jejím zakladatelem měl být Hermes. Samozřejmě nesmí chybět Evropa, kde poznáme ty, kdo prý alchymií nezměrně zbohatli, i jiné, kteří naopak přišli na mizinu. Za staletí existence alchymie se nashromáždilo mnoho příběhů, v nichž se skutečný svět mísí s tajemným, zázračným.


...hádek a legend provázel alchymii celou dobu její existence - přes orientální, středověké a novověké alchymisty k mučedníkům alchymie i jejich odpůrcům ... Všeobecné a ostatní | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... . Mistři jsou dnes téměř zapomenuti, slávu jim však mnohdy zjednal jejich tragický osud. Alchymie - Svět pohádek a legend 200,-Ihned ke čtení Koupit Tato kniha je jen malým výběrem z bohatství starých historek, jejíž cílem je ukázat méně známou stránku alchymie. Hledáte Alchymie. Svět pohádek a legend od Vladimír Karpenko? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Alchymie ... Alchymie - Wikipedie ... . Hledáte Alchymie. Svět pohádek a legend od Vladimír Karpenko? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Alchymie. Svět pohádek a legend Autor: Karpenko, Vladimír Nakladatel: Academia EAN: 9788020015792 ISBN: 978-80-200-1579-2 Popis: 1× knih...SOUVISEJÍCÍ KNIHY